Hry Zdarma

Vyplňte Boxy

Hry inteligencia

Vyplňte boxy

Vyplňte Boxy Hodnotenie: 6/10

Vyplňte boxy hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre myslenia, musíte vyplniť bunky prázdne mriežke pomocou logiky. Čísla, ktoré sa objavujú na hornej a bočnej strane mriežky ukazujú skupiny podala, že ste dojemné. Každá skupina je oddelená minimálne jednu prázdnu bunku. Poradie čísel, ktoré sa objavujú na hornej a bočnej odrážajú poradie skupín v rámci príslušného riadku alebo stĺpca.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10028 krát on-line. Poradie 1734 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1026 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10028 krát
Vyplňte Boxy

čísla, myslím, logické,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vyplňte Boxy pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Inteligencia flash hra s názvom Vyplňte Boxy. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vyplňte Boxy , a to sa týka Inteligencia. Naša nová hra Vyplňte Boxy je jedna z najlepších hier Inteligencia nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vyplňte Boxy, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vyplňte Boxy
SPÄŤ

Inteligencia najhranejšie hry

Simpson křížovky Hrať ►

Simpson křížovky

6
6 z 10 - 20274 hlasov
Odohrané
123200
krát

Máte radi krížovky? Páči sa vám televízneho seriálu Simpsonovci? Inštrukcie: Pomocou myši vyberte obrázok a napísať odpoveď. Môžete tiež kliknúť ľavým tlačidlom myši na otázku a napíšte odpoveď. Klasická krížovka, ktorá testuje svoje vedomosti o seriáli Simpsonovci. Iste poznáte všetky znaky, všetky miesta, to všetko vám pomôže dokončiť hru. Ak ste videli mnoho epizód, či uznať všetky postavy a odpovede na v ...

Online Šach Hrať ►

Online Šach

5
5 z 10 - 11332 hlasov
Odohrané
105062
krát

Šach online! Pokúste sa vyhrať túto online hru ukončiť a získať kráľa súpera. Inštrukcie: sa hrá na doske 8x8 s 64 štvorcov. Spočiatku, každý hráč (jeden hrá s bielymi kameňmi a jeden s čiernymi kameňmi) riadenie 16 kusov: jeden kráľ, jedna kráľovná, dva havrany, dvaja rytieri, dvaja biskupi, a osem pešiakov. Cieľom hry je dať mat kráľ súpera tak, že je ohrozená kráľ a nie je tam žiadny spôsob ...

Rodičovstvo slovo Hľadať Hrať ►

Rodičovstvo slovo hľadať

5
5 z 10 - 17440 hlasov
Odohrané
103037
krát

Rodičovstvo založené slovo hľadať hry. Kliknutím a ťahaním vyberte slov z hry palube. Fínske rýchlo chytiť najväčší bonusové body, ktoré môžete. Každý sa bude hrať náhodne umiestniť sub-súbor slov z knižnice, takže každá hra je iná.