Hry Zdarma

Polygóny Strieľať 3D

Hry klasická arkádová

Polygóny strieľať 3d

Polygóny Strieľať 3D Hodnotenie: 5/10

Polygóny strieľať 3d hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná on-line hra je veľmi podobná klasickej arkádovej hry od Atari, bojové zóne. Musíte zachytiť štyri premenné do splnenia úlohy. Presun do nádrže so šípkami alebo WASD, a strieľate ľavým tlačidlom myši alebo medzerníka. Taktiež je potrebné zamerať sa s myšou. Uistite sa, aby kurzor na hracej ploche.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7328 krát on-line. Poradie 3145 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 8 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7328 krát
Polygóny Strieľať 3D

Bitka zóna je prvou osobou, bojová hra. Hráči súťaží o najvyššie skóre vo svete za hviezdami. Je to bitka zručnosti a inteligenciu medzi hráčom a nepriateľských tankov a rakiet. Predok dnešných 3D akčných hier, bola Bitka zóny zavedené v roku 1980. To bolo tak postupoval v čase, keď americká armáda objednala modifikované verzie hry pre tréningové účely.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Polygóny Strieľať 3D pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Klasická arkádová flash hra s názvom Polygóny Strieľať 3D. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Polygóny Strieľať 3D , a to sa týka Klasická arkádová. Naša nová hra Polygóny Strieľať 3D je jedna z najlepších hier Klasická arkádová nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Polygóny Strieľať 3D, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Polygóny Strieľať 3D
SPÄŤ

Klasická arkádová najhranejšie hry

Arkanoid Hrať ►

Arkanoid

6
6 z 10 - 12068 hlasov
Odohrané
182934
krát

Pomocou myši, Váš sprievodca na palube odskočiť loptu okolo obrazovky a prerušenie všetkých farebných blokov. Ak lopta padá pod vašou doske, stratíte život. Vymazať displej a postupuje do ďalšej úrovne. Existuje 50 úrovniach. Zbierať sily-ups pomáhať alebo brániť svoje hry-rastú, zmršťovacia, prasklé, úlovkov, dvojité bat a laser. Catchy klesajúci bodov pridať ku svojmu skóre.

Tyčinky a disky Hrať ►

Tyčinky a disky

6
6 z 10 - 17460 hlasov
Odohrané
81034
krát

Hra sa skladá z troch zvislých tyčí a počtu diskov. Sú usporiadané od najvyššej po najnižšiu v závislosti na veľkosti, v prvom predchádzajúcom tyče. Nemôžete umiestniť väčší disk na menšie jeden v žiadnom momente. Cieľom hry je presunúť všetky disky na tretie tyči umiestnenej Zostupne Vzostupne. Návod: Môžete pohybovať iba jeden disk naraz. Väčší disk nemôže spoliehať na menšie. Môžete sa pohybovať l ...

Poprsie Presunúť Hrať ►

Poprsie presunúť

6
6 z 10 - 3418 hlasov
Odohrané
74892
krát

Hrať túto klasickú hru poprsie presunúť. Budete prechádzať rôzne obrazovky, a musí hodiť loptu na správnu farbu dať dohromady tri alebo viac gulí, a aby zmizli. Je to veľmi návyková a veľmi slávny, potrebujeme poviem viac?