Hry Zdarma

Zdobiť pre Jazdu

Hry kone

Zdobiť pre jazdu

Zdobiť pre Jazdu Hodnotenie: 6/10

Zdobiť pre jazdu hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jazda na koni je šport drezúru alebo na koňoch. V tejto hre budete musieť obliekať dievča na koni kone a kone. Obliekať znaky, musíte kliknúť myšou ikony na ľavej strane obrazovky a vyberte oblečenie Amazonky, farbu koňa, kôň kostým, scenérie a dievča účes sa vám páči. Je to hra s množstvom úprav, pretože si môžete vybrať všetky položky, z prispôsobiť dievča naplno, vybrať si krajinu na koni.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 144196 krát on-line. Poradie 63 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 8522 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 144196 krát
Zdobiť pre Jazdu

Jazda na koni je názov pre činnosti spojené s koňmi. K dispozícii sú tri varianty jazdeckých športoch: drezúra, cross country a skákanie prekážky. Chov, drezúra a dostihy boli hlavné ekonomickej aktivity v krajinách, kde sú kone pôvodných druhov. V tejto hre budete mať dievča na koni koňa, ktorý budete musieť obliekať, máte všetky kostýmy sú k dispozícii, aby sa obliekli, všetko oblečenie a všetkého príslušenstva. Môžete tiež upraviť kone, od farby vlasov na koňa deku. Môžete si tiež vybrať scenár, v ktorom dievča sa chystá ísť s koňom.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zdobiť pre Jazdu pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kone flash hra s názvom Zdobiť pre Jazdu. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zdobiť pre Jazdu , a to sa týka Kone. Naša nová hra Zdobiť pre Jazdu je jedna z najlepších hier Kone nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zdobiť pre Jazdu, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zdobiť pre Jazdu
SPÄŤ

Kone najhranejšie hry

dievča a kôň Hrať ►

Dievča a kôň

5
5 z 10 - 30046 hlasov
Odohrané
525053
krát

Obliecť sa Sarah za deň sa na jej obľúbený koníček, jazda na koni.

Konské dostihy Hrať ►

Konské dostihy

8
8 z 10 - 11058 hlasov
Odohrané
139693
krát

Môžete si vybrať víťazného koňa? V tejto hre si môžete kúpiť koňa, môžete si najať džokeja a trénerov vyhrávať preteky a hazard svoje výhry v dostihy! Vlastné svoj ​​vlastný pretekárskeho koňa a urobiť s ním obchodovať v súťažiach. Musíte organizovať svoj ​​tím, výber vlasov, džokej, tréner, jazda na jedlo, stabilný, a dokonca aj dopravu. Všetko musí byť prvý, kto sa v závode. Ke ...

rébus na koni Hrať ►

Rébus na koni

4
4 z 10 - 15654 hlasov
Odohrané
92136
krát

jednoduché rébus na konoch s klobúkom. Puzzle je upraviteľnými ak ste chlapec alebo dievča. Hoci je to ľahké, pretože je veľmi milé.