Hry Zdarma

Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana

Hry kozmetika

Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana

Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana Hodnotenie: 6/10

Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Páči sa vám make-up? V tejto hre budete musieť vykonať až Miley Cyrus, ona je celebrita, pretože stelesňuje rolu Hannah Montana v televíznom seriáli. Musíte dať sladkú zmyselný obraz, alebo agresívne, pretože zanecháva ju v televíznom seriáli. Aby sa Hannah Montana make-up prick sami a prechádzanie na pery, oči alebo tvár Miley Cyrus. Máte všetky možnosti pre vás urobiť make-up umelec v hre. Vy falošné riasy, farbu pier vy, farby na tvár, očné tiene a ďalšie prvky dobrého maskérka. Máte tiež šperky, aby dievča.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 16533 krát on-line. Poradie 1242 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 916 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 16533 krát
Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana

Miley Cyrus je americká herečka, ktorá predstavuje speváčka Hannah Montana v televíznom seriáli s rovnakým názvom. Je to séria, ktorá je veľmi populárna a veľký úspech u dospievajúcich dievčat a chlapcov po celom svete. V tomto prerobiť hry, budete musieť pripraviť charakter ísť na scénu. Musíte si vybrať pre ňu každý z prvkov, ako je make-up, očné tiene, lesky na pery, pleťové farby. Môžete tiež vybrať šperky a doplnky, ako sú náušnice, náhrdelníky, alebo. Je to veľmi slávny a milovaný, takže budete musieť robiť skvelú prácu s jej obrazom.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmetika flash hra s názvom Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana , a to sa týka Kozmetika. Naša nová hra Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana je jedna z najlepších hier Kozmetika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nalíčenie a šperky pre Hannah Montana
SPÄŤ

Kozmetika najhranejšie hry

Doplní sa na Hanna Montana Hrať ►

Doplní sa na Hanna Montana

3
3 z 10 - 41604 hlasov
Odohrané
316243
krát

Chceli by ste pracovať v make-up? Teraz môžete predstierať, že makeup hviezdy ako speváčky. Make up Hannah Montana, takže môžete ísť a konať na javisku. Táto dievčina je mladá speváčka známa po celom svete. Vašou úlohou je dnes, aby to vyzeralo čo najlepšie obraz. Musíte sa dostať pôvodné urobiť pre ňu. Mladé dievčatá sú veľmi statočná s farbami, takže vytvára obraz na to, aby sa vám krajšie. Každý ...

Indický doplňte Hrať ►

Indický doplňte

3
3 z 10 - 4932 hlasov
Odohrané
58205
krát

Indický Móda, v tejto hre budete musieť použiť makeup, aby model India, budete musieť zvoliť správne farby, vybrať vhodné oblečenie a všetko, čo je zástupca indickej módy.