Hry Zdarma

Miley Cyrus Nalíčenie

Hry kozmetika

Miley Cyrus Nalíčenie

Miley Cyrus Nalíčenie Hodnotenie: 5/10

Miley Cyrus Nalíčenie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Miley Cyrus je herečka a speváčka, ktorá hrá protagonista postavy v televíznom seriáli Hannah Montana. V tejto hre budete musieť tvoriť herečku pre túto príležitosť, ktoré chcete (koncert, party, slávnostný). Budete musieť vybrať nalíčenie a doplnky, ktoré chcete. Na pravej ikony so všetkými prvkami, ktoré si môžete prispôsobiť. Vaše pery, oči, riasy, obočie, tváre, vlasy, farba vlasov, a farba kože. Môžete si dať šperky a doplnky ako náušnice, okuliare, náhrdelníky a diadém na hlave.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14248 krát on-line. Poradie 1489 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 512 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14248 krát
Miley Cyrus Nalíčenie

Miley Cyrus je speváčka Hannah Montana. V tejto hre budete musieť vynahradiť herečka na večierku. Máte veľkú sadu a má všetky prvky pre vás platia kozmetiky na tvári dievčaťa. Tento model je pripravený nosiť nalíčenie všetky farby a odtiene, ktoré chcete. Nalíčenie je súčasťou moderného štýlu mladá herečka a slávna ako ona. Hviezdou televízneho seriálu, ktorý sa vyznačuje dvojaký život amerického charakteru, ktorá je normálne dievča vo dne a slávna speváčka v noci.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Miley Cyrus Nalíčenie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmetika flash hra s názvom Miley Cyrus Nalíčenie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Miley Cyrus Nalíčenie , a to sa týka Kozmetika. Naša nová hra Miley Cyrus Nalíčenie je jedna z najlepších hier Kozmetika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Miley Cyrus Nalíčenie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Miley Cyrus Nalíčenie
SPÄŤ

Kozmetika najhranejšie hry

Doplní sa na Hanna Montana Hrať ►

Doplní sa na Hanna Montana

3
3 z 10 - 41604 hlasov
Odohrané
316243
krát

Chceli by ste pracovať v make-up? Teraz môžete predstierať, že makeup hviezdy ako speváčky. Make up Hannah Montana, takže môžete ísť a konať na javisku. Táto dievčina je mladá speváčka známa po celom svete. Vašou úlohou je dnes, aby to vyzeralo čo najlepšie obraz. Musíte sa dostať pôvodné urobiť pre ňu. Mladé dievčatá sú veľmi statočná s farbami, takže vytvára obraz na to, aby sa vám krajšie. Každý ...

Indický doplňte Hrať ►

Indický doplňte

3
3 z 10 - 4932 hlasov
Odohrané
58205
krát

Indický Móda, v tejto hre budete musieť použiť makeup, aby model India, budete musieť zvoliť správne farby, vybrať vhodné oblečenie a všetko, čo je zástupca indickej módy.