Hry Zdarma

Deň Svätého Patricka človeka

Hry kozmetika

Deň Svätého Patricka človeka

Deň Svätého Patricka človeka Hodnotenie: 7/10

Deň Svätého Patricka človeka Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Na Deň svätého Patrika je národný deň Írska. Je to národný sviatok oslavuje po celom svete. K dispozícii sú pouličné sprievody a tematické večierky v diskotékach. V tento deň by ste mali ísť oblečený v zelenej, čo je oficiálny farba. V tejto hre budete musieť vykonať čistenie pokožky. Musíte dať pleťové krémy a krémy na čistenie. Potom budete musieť našu dievča protagonista. Môžete maľovať pery, zmeniť farbu očí, vlasov, dať na oblek, šperky, a všetky doplnky, ktoré chcete. Zábavná hra pre taký zvláštny deň, ako je tento. Globálna hostina pre vás hrať dnes.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7299 krát on-line. Poradie 3550 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 14 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7299 krát
Deň Svätého Patricka človeka

Na Deň svätého Patrika je sviatok oslavuje po celom svete. Je to štátny sviatok v krajine, v Írsku, ale pretože Íri emigrovali do každého. Teraz táto strana je niečo populárne vo všetkých krajinách. Pravidlo pre túto párty sa bude oblečený v zelenom. V tejto hre budete musieť začať so starostlivosťou o pleť. Ak chcete odstrániť čierne bodky, ktoré máte čistí a čistí pokožku. Použiť krémy a pleťové krémy očistiť pokožku. Keď ste krásna, krásna pleť začína s šaty do hry. Teraz budete musieť tvoriť dievča protagonista meniť farbu očí, farbu vlasov, tvar vlasov, farbu pier a tak. V hre budete musieť vybrať oblečenie pre ňu. Môžete si vybrať kabelku, šperky a ďalšie módne doplnky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Deň Svätého Patricka človeka pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmetika flash hra s názvom Deň Svätého Patricka človeka. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Deň Svätého Patricka človeka , a to sa týka Kozmetika. Naša nová hra Deň Svätého Patricka človeka je jedna z najlepších hier Kozmetika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Deň Svätého Patricka človeka, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Deň Svätého Patricka človeka
SPÄŤ

Kozmetika najhranejšie hry

Doplní sa na Hanna Montana Hrať ►

Doplní sa na Hanna Montana

3
3 z 10 - 41604 hlasov
Odohrané
316243
krát

Chceli by ste pracovať v make-up? Teraz môžete predstierať, že makeup hviezdy ako speváčky. Make up Hannah Montana, takže môžete ísť a konať na javisku. Táto dievčina je mladá speváčka známa po celom svete. Vašou úlohou je dnes, aby to vyzeralo čo najlepšie obraz. Musíte sa dostať pôvodné urobiť pre ňu. Mladé dievčatá sú veľmi statočná s farbami, takže vytvára obraz na to, aby sa vám krajšie. Každý ...

Indický doplňte Hrať ►

Indický doplňte

3
3 z 10 - 4932 hlasov
Odohrané
58205
krát

Indický Móda, v tejto hre budete musieť použiť makeup, aby model India, budete musieť zvoliť správne farby, vybrať vhodné oblečenie a všetko, čo je zástupca indickej módy.