Hry Zdarma

Doplní sa na Hanna Montana

Hry kozmetika

Doplní sa na Hanna Montana

Doplní sa na Hanna Montana Hodnotenie: 3/10

Doplní sa na Hanna Montana Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Chceli by ste pracovať v make-up? Teraz môžete predstierať, že makeup hviezdy ako speváčky. Make up Hannah Montana, takže môžete ísť a konať na javisku. Táto dievčina je mladá speváčka známa po celom svete. Vašou úlohou je dnes, aby to vyzeralo čo najlepšie obraz. Musíte sa dostať pôvodné urobiť pre ňu. Mladé dievčatá sú veľmi statočná s farbami, takže vytvára obraz na to, aby sa vám krajšie. Každý z prvkov, ktoré môžete použiť make-up a lesky na pery v obočie, riasy, atď

Krát hral:

Táto hra sa hrá 316243 krát on-line. Poradie 18 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 41604 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 316243 krát
Doplní sa na Hanna Montana

Hanna Montana chce vašu pomoc, make-up a profesionálny maskérka urobiť hviezdy. Tie sa musia zhodovať s farbami na kožu. Musíte sa maľovať oči, maľovanie lícne kosti. Dajte falošné riasy. Vyberte si farbu očných tieňov. Pozrite sa, ako kombinovať jednotlivé prvky na koži. Po dokončení práce s farbou, ktorú si vybrať šperky príslušenstvo pre ňu. Máte zbierku náušníc na strane vybrať model, ktorý je lichotivé. Ak máte radi prácu maskérka, tu si môžete experimentovať s obrazom slávne dievčatá, kde testovanie a vidieť konečný výsledok.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Doplní sa na Hanna Montana pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmetika flash hra s názvom Doplní sa na Hanna Montana. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Doplní sa na Hanna Montana , a to sa týka Kozmetika. Naša nová hra Doplní sa na Hanna Montana je jedna z najlepších hier Kozmetika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Doplní sa na Hanna Montana, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Doplní sa na Hanna Montana
SPÄŤ

Kozmetika najhranejšie hry

Indický doplňte Hrať ►

Indický doplňte

3
3 z 10 - 4932 hlasov
Odohrané
58205
krát

Indický Móda, v tejto hre budete musieť použiť makeup, aby model India, budete musieť zvoliť správne farby, vybrať vhodné oblečenie a všetko, čo je zástupca indickej módy.

Barbie, časopis Obal Hrať ►

Barbie, časopis Obal

5
5 z 10 - 7610 hlasov
Odohrané
48208
krát

Barbie je Obal časopisu tak ona potrebuje vyzerať, že kamery budú milovať! Ak chcete začať, clicl play. Vyberte si svoju obľúbenú farbu tváre, vlasov, očí, pier a všetky doplnky k barbie krásnější.