Hry Zdarma

Lak na nechty

Hry kozmetika

Lak na nechty

Lak na nechty Hodnotenie: 6/10

Lak na nechty Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Rovnako ako starostlivosť o nechty? Teraz máte hru, ktorá vysvetľuje krok za krokom, ako sa starať nechty. Všetky kroky, ktoré musíte dodržiavať, a aké výrobky používať. Oleje, laky, mydlá, obrazy. Všetko dobre vysvetliť, takže pôjdete sami. Môžete vykonať celý proces a vyjadriť svoju kreativitu. Hrať klinec. Experimentovať s farbami a kombináciami, aby sa krásne ruky. Plná manikúra na ruky. Všetky prvky manikúry pre vás ísť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7391 krát on-line. Poradie 3505 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 22 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7391 krát
Lak na nechty

Manikúra je proces skrášľovania rúk, predovšetkým nechty. Musíme chrániť pokožku rúk a chránia nechty. Musíte umyť a starostlivosť s olejmi a ďalšie veci. Táto technika má svoj proces a môžete sledovať v tejto činnosti. Naučte sa, ako na manikúru urobiť on-line. Posledná fáza procesu je rovnaký maľovať nechty v modeli. Môžete vyjadriť svoju kreativitu. Môžete inovovať s farbami, tvarmi a štruktúry, aby sa model, ktorý je slávna herečka šťastný. Naučte sa a užívajte si túto činnosť pre budúcich profesionálov v tomto odbore.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Lak na nechty pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmetika flash hra s názvom Lak na nechty. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Lak na nechty , a to sa týka Kozmetika. Naša nová hra Lak na nechty je jedna z najlepších hier Kozmetika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Lak na nechty, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Lak na nechty
SPÄŤ

Kozmetika najhranejšie hry

Doplní sa na Hanna Montana Hrať ►

Doplní sa na Hanna Montana

3
3 z 10 - 41604 hlasov
Odohrané
316243
krát

Chceli by ste pracovať v make-up? Teraz môžete predstierať, že makeup hviezdy ako speváčky. Make up Hannah Montana, takže môžete ísť a konať na javisku. Táto dievčina je mladá speváčka známa po celom svete. Vašou úlohou je dnes, aby to vyzeralo čo najlepšie obraz. Musíte sa dostať pôvodné urobiť pre ňu. Mladé dievčatá sú veľmi statočná s farbami, takže vytvára obraz na to, aby sa vám krajšie. Každý ...

Indický doplňte Hrať ►

Indický doplňte

3
3 z 10 - 4932 hlasov
Odohrané
58205
krát

Indický Móda, v tejto hre budete musieť použiť makeup, aby model India, budete musieť zvoliť správne farby, vybrať vhodné oblečenie a všetko, čo je zástupca indickej módy.