Hry Zdarma

Nalíčenie Miley Cyrus

Hry kozmetika

Nalíčenie Miley Cyrus

Nalíčenie Miley Cyrus Hodnotenie: 5/10

Nalíčenie Miley Cyrus Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zahrajte si make-up dať herečka Miley Cyrus, ktorá je veľmi slávny a milovaný všetkými. V tejto hre budete musieť, aby sa na Miley Cyrus a môžete zmeniť farbu vlasov a oblečenia, mnohými možnosťami pre svoju kreativitu. Miley Cyrus je herečka a speváčka Američan, ktorý hrá Hannah Montana v sérii rovnakého mena a je vysielaný na Disney Channel. Ak chcete hrať, budete musieť kliknúť myšou na ikonu v ľavom hornom rohu obrazovky a ísť robiť všetko, čo zmeniť svoj ​​image.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17504 krát on-line. Poradie 1177 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 876 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17504 krát
Nalíčenie Miley Cyrus

Miley Cyrus potrebuje človeka a vy budete musieť robiť túto prácu. Musíte dať facelift jeho štýl s novým make-up a farby na tvár a vlasy. Hra, ktorá otestuje vašu schopnosť inovácie vo svete make-upu a stylingu. Táto popová hviezda má ísť moderné zúčastňovať sa súťaží a slávnosti, na ktorých sa zúčastní. Iste budete tráviť veľa zábavy a zároveň dáva nový pohľad na naše obľúbené herečky. Všetci máme veľkú lásku pre jej úlohu ako Miley Cyrus tak slávny a jeho práca.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nalíčenie Miley Cyrus pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmetika flash hra s názvom Nalíčenie Miley Cyrus. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nalíčenie Miley Cyrus , a to sa týka Kozmetika. Naša nová hra Nalíčenie Miley Cyrus je jedna z najlepších hier Kozmetika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nalíčenie Miley Cyrus, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nalíčenie Miley Cyrus
SPÄŤ

Kozmetika najhranejšie hry

Doplní sa na Hanna Montana Hrať ►

Doplní sa na Hanna Montana

3
3 z 10 - 41604 hlasov
Odohrané
316243
krát

Chceli by ste pracovať v make-up? Teraz môžete predstierať, že makeup hviezdy ako speváčky. Make up Hannah Montana, takže môžete ísť a konať na javisku. Táto dievčina je mladá speváčka známa po celom svete. Vašou úlohou je dnes, aby to vyzeralo čo najlepšie obraz. Musíte sa dostať pôvodné urobiť pre ňu. Mladé dievčatá sú veľmi statočná s farbami, takže vytvára obraz na to, aby sa vám krajšie. Každý ...

Indický doplňte Hrať ►

Indický doplňte

3
3 z 10 - 4932 hlasov
Odohrané
58205
krát

Indický Móda, v tejto hre budete musieť použiť makeup, aby model India, budete musieť zvoliť správne farby, vybrať vhodné oblečenie a všetko, čo je zástupca indickej módy.