Hry Zdarma

Taktické obrany

Hry kozmické lode

Taktické obrany

Taktické obrany Hodnotenie: 5/10

Taktické obrany hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tvojou úlohou v tejto hre obrany je brániť Zemi z invázii UFOs. Cudzinci sú invazívne našej krajine a je len na vás, aby bránila dôležitú jadrovej továrne. Do tejto kúpením delá, školenie nových obrancov a povedal im, čo majú robiť. Tiež je potrebné prijať strategické rozhodnutie o tom, čo delá nakupujete a čo si upgrady. Použite svoju myš ovládať všetky aspekty hry.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 23549 krát on-line. Poradie 834 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 2482 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 23549 krát
Taktické obrany

Misie, obrana, votrelcami, UFO, delá, stratégie,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Taktické obrany pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmické Lode flash hra s názvom Taktické obrany. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Taktické obrany , a to sa týka Kozmické Lode. Naša nová hra Taktické obrany je jedna z najlepších hier Kozmické Lode nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Taktické obrany, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Taktické obrany
SPÄŤ

Kozmické lode najhranejšie hry

výhonky loď Hrať ►

Výhonky loď

2
2 z 10 - 4514 hlasov
Odohrané
63149
krát

V tejto hre ide o miesto, budete musieť zastreliť séria bômb, predchádzať týmto vám, a keď nahráte výšku, budete musieť zastreliť rovine, predchádzať lietadlo z vás. K tomu budete pomocou klávesov so šípkami prechádzať strešnej krytiny a medzerníka strieľať.

Ochrana galaxie Hrať ►

Ochrana galaxie

5
5 z 10 - 7086 hlasov
Odohrané
60835
krát

Vaša galaxie je kontaminovaná cudzích útočníkov. Vaša vojnové bol poverený dôležitou úlohou. Infiltrovat nepriateľské vesmírne sily a zničiť všetky lode, ktoré kontrolujú vojenskej operácie. A veľa priestoru nepriateľa bojovníci a bojové lietadlá budú stáť v ceste snažia brániť splnenie vášho poslania. Budete lietať v rôznych oblastiach v boji každej úrovni. Budete plniť rôzne nepriateľské lode, ktoré vás na ...

Vesmír Cestovanie Hrať ►

Vesmír cestovanie

5
5 z 10 - 1242 hlasov
Odohrané
20402
krát

Použite svoje schopnosti na manévrovanie vesmírnej lode bez toho, aby vaša získali zničené. Budete sa musieť riadiť vesmírnu loď cez rôzne úrovne zberu orbs. Rýchlejší ste, tým viac bodov dostanete! Dávajte pozor, ne narazila na stenách, ako vám bude penalizovaný v závislosti na tom, ako ťažko sa vplyv. Použite šípky, WASD alebo IJKL ovládať loď.