Hry Zdarma

Vesmírnej Kúsky

Hry kozmické lode

Vesmírnej kúsky

Vesmírnej Kúsky Hodnotenie: 6/10

Vesmírnej kúsky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Do skoky a senzáciami svoju obľúbenú hudbu v tomto voľnom štýle retro-3D on-line hry. To vám umožní nahrať vlastné MP3 a používa hudbu ovplyvniť hru. Pomocou ľavej a pravej šípky na vola. Podržte klávesu kombinácia, keď narazí skok vykonávať akrobatické kúsky. Vykonávať rôzne kúsky, zatiaľ čo reťazenie skoky získať bod násobiča. Skákanie na železnici sa nepočíta ako senzácia, ak reťazec, z rampy skok. Ak si odskočiť na železnici viac ako raz prídete násobiteľ. Stlačte útek alebo P pre pauzu a postupujte podľa pokynov.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6877 krát on-line. Poradie 3367 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 20 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6877 krát
Vesmírnej Kúsky

Kozmická loď, alebo kozmická loď, je vozidlo určené pre vesmírne navigácie. Kozmický let je let do vesmíru, alebo prostredníctvom. To môže nastať s alebo bez ľudí na palube. Vo väčšine svojich zastúpení, kozmické lode snaží odovzdať futurizmu, sú schopné všetkého druhu letu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vesmírnej Kúsky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmické Lode flash hra s názvom Vesmírnej Kúsky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vesmírnej Kúsky , a to sa týka Kozmické Lode. Naša nová hra Vesmírnej Kúsky je jedna z najlepších hier Kozmické Lode nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vesmírnej Kúsky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vesmírnej Kúsky
SPÄŤ

Kozmické lode najhranejšie hry

výhonky loď Hrať ►

Výhonky loď

2
2 z 10 - 4514 hlasov
Odohrané
63077
krát

V tejto hre ide o miesto, budete musieť zastreliť séria bômb, predchádzať týmto vám, a keď nahráte výšku, budete musieť zastreliť rovine, predchádzať lietadlo z vás. K tomu budete pomocou klávesov so šípkami prechádzať strešnej krytiny a medzerníka strieľať.

Ochrana galaxie Hrať ►

Ochrana galaxie

5
5 z 10 - 7086 hlasov
Odohrané
60744
krát

Vaša galaxie je kontaminovaná cudzích útočníkov. Vaša vojnové bol poverený dôležitou úlohou. Infiltrovat nepriateľské vesmírne sily a zničiť všetky lode, ktoré kontrolujú vojenskej operácie. A veľa priestoru nepriateľa bojovníci a bojové lietadlá budú stáť v ceste snažia brániť splnenie vášho poslania. Budete lietať v rôznych oblastiach v boji každej úrovni. Budete plniť rôzne nepriateľské lode, ktoré vás na ...

Taktické obrany Hrať ►

Taktické obrany

5
5 z 10 - 2482 hlasov
Odohrané
23477
krát

Tvojou úlohou v tejto hre obrany je brániť Zemi z invázii UFOs. Cudzinci sú invazívne našej krajine a je len na vás, aby bránila dôležitú jadrovej továrne. Do tejto kúpením delá, školenie nových obrancov a povedal im, čo majú robiť. Tiež je potrebné prijať strategické rozhodnutie o tom, čo delá nakupujete a čo si upgrady. Použite svoju myš ovládať všetky aspekty hry.