Hry Zdarma

výhonky loď

Hry kozmické lode

Výhonky loď

Výhonky loď Hodnotenie: 2/10

Výhonky loď hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre ide o miesto, budete musieť zastreliť séria bômb, predchádzať týmto vám, a keď nahráte výšku, budete musieť zastreliť rovine, predchádzať lietadlo z vás. K tomu budete pomocou klávesov so šípkami prechádzať strešnej krytiny a medzerníka strieľať.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 63148 krát on-line. Poradie 218 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 2.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnotenie na základe 4514 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 63148 krát
výhonky loď

kozmické lode, lietadlá, bomby,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom výhonky loď pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmické Lode flash hra s názvom výhonky loď. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra výhonky loď , a to sa týka Kozmické Lode. Naša nová hra výhonky loď je jedna z najlepších hier Kozmické Lode nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom výhonky loď, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

výhonky loď
SPÄŤ

Kozmické lode najhranejšie hry

Ochrana galaxie Hrať ►

Ochrana galaxie

5
5 z 10 - 7086 hlasov
Odohrané
60835
krát

Vaša galaxie je kontaminovaná cudzích útočníkov. Vaša vojnové bol poverený dôležitou úlohou. Infiltrovat nepriateľské vesmírne sily a zničiť všetky lode, ktoré kontrolujú vojenskej operácie. A veľa priestoru nepriateľa bojovníci a bojové lietadlá budú stáť v ceste snažia brániť splnenie vášho poslania. Budete lietať v rôznych oblastiach v boji každej úrovni. Budete plniť rôzne nepriateľské lode, ktoré vás na ...

Taktické obrany Hrať ►

Taktické obrany

5
5 z 10 - 2482 hlasov
Odohrané
23549
krát

Tvojou úlohou v tejto hre obrany je brániť Zemi z invázii UFOs. Cudzinci sú invazívne našej krajine a je len na vás, aby bránila dôležitú jadrovej továrne. Do tejto kúpením delá, školenie nových obrancov a povedal im, čo majú robiť. Tiež je potrebné prijať strategické rozhodnutie o tom, čo delá nakupujete a čo si upgrady. Použite svoju myš ovládať všetky aspekty hry.

Vesmír Cestovanie Hrať ►

Vesmír cestovanie

5
5 z 10 - 1242 hlasov
Odohrané
20402
krát

Použite svoje schopnosti na manévrovanie vesmírnej lode bez toho, aby vaša získali zničené. Budete sa musieť riadiť vesmírnu loď cez rôzne úrovne zberu orbs. Rýchlejší ste, tým viac bodov dostanete! Dávajte pozor, ne narazila na stenách, ako vám bude penalizovaný v závislosti na tom, ako ťažko sa vplyv. Použite šípky, WASD alebo IJKL ovládať loď.