Hry Zdarma

Zabite Planétky

Hry kozmické lode

Zabite planétky

Zabite Planétky Hodnotenie: 2/10

Zabite planétky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre musíte zabíjať asteroidy, vyhnúť sa, že asteroidy nie zabiť. Pomocou klávesov so šípkami premiestniť kozmickej lode, pohnite myšou zmeniť trajektóriu strieľať a pulzu ľavým tlačidlom myši strieľať asteroidy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7764 krát on-line. Poradie 2011 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 2.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnotenie na základe 396 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7764 krát
Zabite Planétky

asteroidy, strieľať, kozmické lode

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zabite Planétky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Kozmické Lode flash hra s názvom Zabite Planétky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zabite Planétky , a to sa týka Kozmické Lode. Naša nová hra Zabite Planétky je jedna z najlepších hier Kozmické Lode nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zabite Planétky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zabite Planétky
SPÄŤ

Kozmické lode najhranejšie hry

výhonky loď Hrať ►

Výhonky loď

2
2 z 10 - 4514 hlasov
Odohrané
61026
krát

V tejto hre ide o miesto, budete musieť zastreliť séria bômb, predchádzať týmto vám, a keď nahráte výšku, budete musieť zastreliť rovine, predchádzať lietadlo z vás. K tomu budete pomocou klávesov so šípkami prechádzať strešnej krytiny a medzerníka strieľať.

Ochrana galaxie Hrať ►

Ochrana galaxie

5
5 z 10 - 7082 hlasov
Odohrané
58580
krát

Vaša galaxie je kontaminovaná cudzích útočníkov. Vaša vojnové bol poverený dôležitou úlohou. Infiltrovat nepriateľské vesmírne sily a zničiť všetky lode, ktoré kontrolujú vojenskej operácie. A veľa priestoru nepriateľa bojovníci a bojové lietadlá budú stáť v ceste snažia brániť splnenie vášho poslania. Budete lietať v rôznych oblastiach v boji každej úrovni. Budete plniť rôzne nepriateľské lode, ktoré vás na ...

Taktické obrany Hrať ►

Taktické obrany

5
5 z 10 - 2482 hlasov
Odohrané
21485
krát

Tvojou úlohou v tejto hre obrany je brániť Zemi z invázii UFOs. Cudzinci sú invazívne našej krajine a je len na vás, aby bránila dôležitú jadrovej továrne. Do tejto kúpením delá, školenie nových obrancov a povedal im, čo majú robiť. Tiež je potrebné prijať strategické rozhodnutie o tom, čo delá nakupujete a čo si upgrady. Použite svoju myš ovládať všetky aspekty hry.