Hry Zdarma

Zombies

Hry krvavý

Zombies

Zombies Hodnotenie: 5/10

Zombies hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zombie invázie dorazila. Nemŕtvych vzrástli a zaútočiť na živobytie. Sú rýchle a majú jediný cieľ: zabiť. Musíte prežiť. Ľudia, ktorí žijú si vybudovali pevnosť s kamióny, aby prijali útočisko. Ale skupina zombie vstúpil dovnútra. Musíte dokončiť skôr, než budú prenasledovať a zabiť všetkých mužov, ktorí sú ešte nažive. Nemŕtvi potrebovať niekoľko záberov zomrieť. Máte 5 zbrane k dispozícii. Nemôžete plytvať strelivom. Presuňte postavu s šípkami na klávesnici a pomocou myši na cieľ a vystreliť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6801 krát on-line. Poradie 3603 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 6 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6801 krát
Zombies

Ľudia vzali útočisko pred zombie útoku na pevnosť. Sa snaží uniknúť útoku, oni si vybudovali brloh s nákladné automobily a domy pre úkryt. Vo všetkých sa zdá v bezpečí, kým skupina nemŕtvych síl spadajú do pôsobnosti a začať naháňať zostávajúce. Cieľom je chrániť mužov a ženy, ktorí sú ešte nažive. Mať dostatok zbraní, ale nemala by stratiť gule. Musíte navštíviť mesto a zhromažďovať všetky muníciu možné dokončiť všetkých nepriateľov. Cieľom s myšou a kliknite strieľať. Nepriatelia zhotovovať niekoľko snímok v rade na smrť. Máš obmedzený čas na každej obrazovke, aby spĺňali čas výzvu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zombies pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Krvavý flash hra s názvom Zombies. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zombies , a to sa týka Krvavý. Naša nová hra Zombies je jedna z najlepších hier Krvavý nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zombies, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zombies
SPÄŤ

Krvavý najhranejšie hry

Zabíjanie Osobnosti Hrať ►

Zabíjanie osobnosti

6
6 z 10 - 8530 hlasov
Odohrané
61584
krát

V tejto hre, všetky celebrity sa zmenil na zombie a vy ste jediný, kto môže zabiť sa! Pre to, používať písmená W, A, S a D premiestniť, ľavé tlačidlo myši a strieľať medzerníkom zmeniť zbraň.

Zabi Ovečky Hrať ►

Zabi ovečky

5
5 z 10 - 884 hlasov
Odohrané
24323
krát

V tejto hre nabodnout, musíte zabiť ovce, pretože mnohé z nich boli klonované. Tie pulz ľavým tlačidlom myši strieľať oviec a pohnete myšou nájsť ovce.

Zabi Zombie Hrať ►

Zabi zombie

5
5 z 10 - 1276 hlasov
Odohrané
22000
krát

V tejto hre nabodnout, môžete vidieť zombies, že predstierať, že ťa zabiť. Musíte zabiť pred zombie zabiť. Tie pulz ľavým tlačidlom myši strieľať zombie a pohnete myšou ísť zmene ciele.