Hry Zdarma

Protivzdušná obrana

Hry lietadiel

Protivzdušná obrana

Protivzdušná obrana Hodnotenie: 6/10

Protivzdušná obrana hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ideme späť do druhej svetovej vojny. Pozrite sa na stíhačku, ktorá prechádza územím nepriateľa ničí všetko vybavenie protikladov, ako sú skladisko zbraní, kamióny, domy, lietadlá, vzducholode, lode a všetky ostatné veci, ktoré nájdete. Použite myš na ovládanie pohybu lode a strieľať kliknutím. Veľmi jednoduchá hra na ovládanie. Grafika majú veľkú kvalitu. Pozrite sa na výbuch nepriateľov, keď je dosiahnutá pomocou vášho zariadenia. Urob to vaša jediná vojna, ktorá pripomína príbeh bitiek.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7871 krát on-line. Poradie 3502 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 30 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7871 krát
Protivzdušná obrana

Antény bitka na nebi v nepriateľskom území. Musíte preniknúť na zem všetko, čo môžeš. Cieľom vašej misie je dostať sa čo najďalej a zničiť všetky požiadavky na infraštruktúru môžete. Nechajte nikoho živého nepriateľa. Koniec so všetkými jeho zariadení, lodí a zbraní. Klasická hra vojnová lietadla musí zničiť všetky nepriateľské lietadlá a lietanie všetky svoje zbrane cez jeho územie. Verzia klasickej 1942 vojenské lietadlo vo vojne zo vzduchu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Protivzdušná obrana pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Lietadiel flash hra s názvom Protivzdušná obrana. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Protivzdušná obrana , a to sa týka Lietadiel. Naša nová hra Protivzdušná obrana je jedna z najlepších hier Lietadiel nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Protivzdušná obrana, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Protivzdušná obrana
SPÄŤ

Lietadiel najhranejšie hry

Teraz Stravovanie Hrať ►

Teraz stravovanie

6
6 z 10 - 13630 hlasov
Odohrané
132731
krát

Take cestujúcich v prípade, že chcú ísť skôr, než sa vyčerpajú trpezlivosť. Čím rýchlejšie budete mať, ak im sú šťastnejší a najvyššie skóre získate. Cestujúci hlava ukazuje, koľko trpezlivosti mu opustil. Farba jeho tričko označuje určenia on alebo ona chce ísť, a list v jeho t-shirt je prvé písmeno svojho určenia meno. Na palubu, kliknite najprv na cestujúcich a potom na lietadlo. A v snahe dostať na miest ...

Lietadlom únikom Hrať ►

Lietadlom únikom

7
7 z 10 - 12800 hlasov
Odohrané
115961
krát

To je jedna z najlepších hier úteku do vzduchu, kde musíte vyhnúť lietadla s vrtuľníkom, kým môžete. Herné Návod: Pomocou myši, aby sa zabránilo lietadla, pretože keď stratíte hru. Musíte sa vyhnúť vojnové lietadlá lietajú na oblohe. Tam je bezpečnostná zóna okolo každé lietadlo, ak naháňa ukončíte hru. Musíte mať veľkú zručnosť s riadením pre vrtuľník nedostal príliš blízko k nepriateľské lietadl ...

Obeh Lietadiel Hrať ►

Obeh lietadiel

5
5 z 10 - 7556 hlasov
Odohrané
80152
krát

V tejto hre musíte zvládnuť letiska vzletov a pristátí, aby nemohlo dôjsť ku kolízii a minimalizáciu oneskorenia. Pracovať rýchlo, ale pobyt záznam o dopravnej konflikty. Aby ste sa vyhli dopravnej lietadla, kliknite na lietadle, aby sa v ovládacom paneli, kde si môže dať vzletu a pristátia.