Hry Zdarma

dvojča Guličky

Hry loptičky

Dvojča guličky

Dvojča Guličky Hodnotenie: 6/10

Dvojča guličky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cieľom tejto hry je zničiť všetky lopty, ktoré ich spájajú pomocou dvojice línií. Na pár loptičiek musia mať rovnakú farbu, a riadok nesmie ohýbať viac ako dvakrát. Nie je ťažké nájsť v pároch, ale podstata hry je nájsť čo najrýchlejšie, je to všetko o rýchlosti.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 50721 krát on-line. Poradie 337 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 4602 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 50721 krát
dvojča Guličky

guľôčky, korále spojené, korálky rovná, farebné guľôčky, hľadanie rovnakých farieb, rýchlosť,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom dvojča Guličky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Loptičky flash hra s názvom dvojča Guličky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra dvojča Guličky , a to sa týka Loptičky. Naša nová hra dvojča Guličky je jedna z najlepších hier Loptičky nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom dvojča Guličky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

dvojča Guličky
SPÄŤ

Loptičky najhranejšie hry

5 guľôčky v priamke Hrať ►

5 guľôčky v priamke

6
6 z 10 - 25286 hlasov
Odohrané
524154
krát

V tejto hre sú guľôčky rôznych farieb, a vy ste sa pohybovať míčků tak, že 5 alebo viac loptičiek v rovnakej farbe sú pripojené v priamom smere, aby sa gule bude zničený. Riadky môžu byť horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Po každom pohybe, nové loptičky bude vytvorená. stratíte hru v prípade, že celá doska je plná gule.

Tetris farebné guľôčky Hrať ►

Tetris farebné guľôčky

4
4 z 10 - 23336 hlasov
Odohrané
314200
krát

Táto hra je ako Tetris, ale s míčky farebné. Zakaždým, 3 guličky sa objavia, a vy môžete otočiť guľôčky alebo presunúť pred kvapkadlová im do skupiny, aby pilot je. Pri 4 a viac loptičky v rovnakej farbe sú spojené so gule bude zničený. Keď sa gule stane nestabilnou, budú valit sa nadol, čo je pozícia míčky ťažšie a hra je oveľa náročnejší. Pomocou ľavej a pravej šípky presunúť pádu gu&# ...

Farba kríža Hrať ►

Farba kríža

4
4 z 10 - 2926 hlasov
Odohrané
30174
krát

Páči sa Vám hrá s farbami? Tak tady je Vaša šanca! S Farba kríža, môžete si vyskúšať svoje zručnosti a pobavenie zároveň. Návod: Pomocou myši hrať. Ľavé tlačidlo myši & pretiahnite cez pohybovať okolo. Zbierať farebné loptičky. Použitie červenej časti priečnych zbierať loptičky červená, modrá k modrej guľôčky apod Don't zbierať fialové gule.