Hry Zdarma

Kolize Skupina

Hry loptičky

Kolize skupina

Kolize Skupina Hodnotenie: 6/10

Kolize skupina hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dajte myš na ľavej strane obrazovky ovládať modré guľôčky a na pravej strane pre ovládanie oranžová kolegovia. Presuňte kurzor myši nahor alebo nadol na usmerňovanie lopty smerom hore alebo dole, ako sa pohybujú smerom k opačnej strane. Skúste použiť oranžové loptičky klopať modré guličky späť do modrej zóny, a naopak.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8291 krát on-line. Poradie 2307 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 282 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8291 krát
Kolize Skupina

Skupina loptičiek, kolize skupiny, sprievodca loptu

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Kolize Skupina pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Loptičky flash hra s názvom Kolize Skupina. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Kolize Skupina , a to sa týka Loptičky. Naša nová hra Kolize Skupina je jedna z najlepších hier Loptičky nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Kolize Skupina, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Kolize Skupina
SPÄŤ

Loptičky najhranejšie hry

5 guľôčky v priamke Hrať ►

5 guľôčky v priamke

6
6 z 10 - 25286 hlasov
Odohrané
524154
krát

V tejto hre sú guľôčky rôznych farieb, a vy ste sa pohybovať míčků tak, že 5 alebo viac loptičiek v rovnakej farbe sú pripojené v priamom smere, aby sa gule bude zničený. Riadky môžu byť horizontálne, vertikálne alebo diagonálne. Po každom pohybe, nové loptičky bude vytvorená. stratíte hru v prípade, že celá doska je plná gule.

Tetris farebné guľôčky Hrať ►

Tetris farebné guľôčky

4
4 z 10 - 23336 hlasov
Odohrané
314200
krát

Táto hra je ako Tetris, ale s míčky farebné. Zakaždým, 3 guličky sa objavia, a vy môžete otočiť guľôčky alebo presunúť pred kvapkadlová im do skupiny, aby pilot je. Pri 4 a viac loptičky v rovnakej farbe sú spojené so gule bude zničený. Keď sa gule stane nestabilnou, budú valit sa nadol, čo je pozícia míčky ťažšie a hra je oveľa náročnejší. Pomocou ľavej a pravej šípky presunúť pádu gu&# ...

dvojča Guličky Hrať ►

Dvojča guličky

6
6 z 10 - 4602 hlasov
Odohrané
50721
krát

Cieľom tejto hry je zničiť všetky lopty, ktoré ich spájajú pomocou dvojice línií. Na pár loptičiek musia mať rovnakú farbu, a riadok nesmie ohýbať viac ako dvakrát. Nie je ťažké nájsť v pároch, ale podstata hry je nájsť čo najrýchlejšie, je to všetko o rýchlosti.