Hry Zdarma

Zbrane z Matematiky Ničenia

Hry matika

Zbrane z matematiky ničenia

Zbrane z Matematiky Ničenia Hodnotenie: 6/10

Zbrane z matematiky ničenia hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cieľom tejto online hry je riešiť matematické úlohy s cieľom zničiť nepriateľov. Pre vaše strely mať vplyv, keď ste strieľať nepriateľov, musíte najprv odpovedať na jednoduchú otázku matematiky. Zadajte odpoveď, keď sa objaví, a stlačte kláves Enter, aby ju predložil. Ak odpoviete na otázku dostatočne rýchlo, budete odmenení s okamžitou prebitiu. V opačnom prípade bude vaša zbraň nejakú dobu trvať, aby znova po každom výstrele. Pomocou klávesov so šípkami pre pohyb, medzerníkom strieľať a zadajte kľúč podať odpoveď.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8069 krát on-line. Poradie 3167 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 58 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8069 krát
Zbrane z Matematiky Ničenia

Prax vaše aritmetiku, takže môžete rýchlo odpovedať na otázky. Snažte sa získať čo najviac bodov, ako je to možné pred smrťou! Pomocou klávesov so šípkami pohybovať svoj ​​tank, a oheň vaše dialo s medzerníkom. Ak trafíte nepriateľa, bude trochu okno pop-up s jednoduchou otázkou matematiky a pokrok bar, ktorý predstavuje časovač. Keď tento časovač dosiahne nulu, potom sa budete musieť strieľať tank znovu vyskúšať celú inú otázku.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zbrane z Matematiky Ničenia pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Matika flash hra s názvom Zbrane z Matematiky Ničenia. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zbrane z Matematiky Ničenia , a to sa týka Matika. Naša nová hra Zbrane z Matematiky Ničenia je jedna z najlepších hier Matika nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zbrane z Matematiky Ničenia, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zbrane z Matematiky Ničenia
SPÄŤ

Matika najhranejšie hry

Pridanie 10 až Zuma Hrať ►

Pridanie 10 až zuma

1
1 z 10 - 41520 hlasov
Odohrané
302080
krát

V tejto hre bude línie gule s číslami na nich. Môžete strieľať míčky pridať nové lopty na trati. Keď budete strieľať loptičky a gule vedľa nej pridať až 10 týchto lôpt bude zničený. Môžete tiež zničiť skupiny rovnaké očíslovaných loptičky iba s jedným loptou. Keď zničiť všetky guľôčky môžete pokračovať do ďalšej úrovne. Ak sa lopty dosiahnuť diery, p ...

Matematika Školenia Hrať ►

Matematika Školenia

5
5 z 10 - 22590 hlasov
Odohrané
154450
krát

Vlak vašej matematike zručnosti, riešiť všetko rýchlo a získajte najvyššie skóre!

pamäte a operácie Hrať ►

Pamäte a operácie

4
4 z 10 - 7452 hlasov
Odohrané
95089
krát

Na konci hry je jasné, všetky kusy. nájdenie spôsobov platné. Tie majú tri spôsob, ako na to. 1 - zápasu výsledok operácie s číslom. 2 - Dve položky sa rovná 3 - dve operácie s rovnakým výsledkom.