Hry Zdarma

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké)

Hry nájdi rozdiely

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké)

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) Hodnotenie: 3/10

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi detská hra na minútu. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Pozrite sa na dva obrázky a pokúsiť sa nájsť rozdiely medzi nimi. Existuje päť prvkov, ktoré sa zobrazia na fotografiu, ktoré nie sú v iných. Kliknite na tlačidlo myši bod tie body sú rôzne. Hrať proti času vyhrať hru.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 31396 krát on-line. Poradie 566 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 1696 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 31396 krát
Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké)

Pozrite sa na dvoch obrazov nájsť rozdiely medzi nimi. Pozrite sa podrobne a nájde rôzne body medzi dvoma scénami. A deti slúži ako dôvod pre hru. Detská hra kusov dreva, v ktorom budete musieť nájsť chýbajúce v každej zo scén. Prechádzať cez farebné kocky, aby videli, čo bolo zabudnuté v jednej z fotografií. Aktivity pre všetky vekové kategórie, na úrovni jednoduchá hra.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké). A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké), že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké)
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.