Hry Zdarma

Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami

Hry nájdi rozdiely

Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami

Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami Hodnotenie: 5/10

Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto činnosti, budete musieť nájsť rozdiely medzi dvoma obrázkami, ktoré vyzerajú podobne, pred časom vyčerpá. Môžete si vybrať tri typy úrovní: jednoduché úrovni (s 3 rozdiely), normálnu úroveň (5 Differences) a ťažké úrovni (so 7 variantov). Keď prekonať obraz na vyššiu úroveň, bude to zložitejšie, keď ste našli všetky úctu medzi dvoma obrazmi. Pohybom myši k posúvaniu obrazovky a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. To bude označený, takže si môžete nájsť ďalšie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 28118 krát on-line. Poradie 659 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 914 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 28118 krát
Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami

Nájdite rozdiely medzi dvoma obrázkami, ktoré vyzerajú podobne. Musíte sa pozrieť sa líši od jedného obrazu k druhému, aj keď dva sú zhodné na prvý pohľad. K dispozícii sú malé detaily, ktoré sa objavujú v jednom, ale na strane druhej. Sú to zvyčajne malé veci, ktoré idú bez povšimnutia, nie je ľahké prezeranie. Musíte sa pozrieť do detailu nájsť tie malé detaily, ktoré robia je odlišný. Je to vždy niečo malé, nemajú tendenciu byť veci, ktoré vyskočí na prvý pohľad. Ale keď sa pozriete na všetky, že to, čo si dať, že je nič nevyrovná. Veľmi zábavné aktivity pre celú rodinu. S úrovňou obtiažnosti si môžete robiť to výhodné pre všetkých členov rodiny, bez ohľadu na ich vek.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájdite rozdiely medzi dvomi obrázkami
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.