Hry Zdarma

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

Hry nájdi rozdiely

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hodnotenie: 6/10

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných detailov. To je pre ľudí zvyknutí na tento typ hry.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 46267 krát on-line. Poradie 369 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 4946 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 46267 krát
Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

Aktivita nájsť rozdiely medzi dvoma zdanlivo identické obrazy, ktoré sú medzi nimi. Musíte vyzerať veľmi dobre nájsť rozdiely medzi dvoma rovnakými obrázkami. Krajina s dievčaťom v poli uprostred scény, ktorá sa zdá byť desivé, alebo v zime. Krajina s niekoľkými farbami a množstvom zelene je ideálny pre náklady na malé detaily, ktoré sa zmenili z jedného obrazu na iný web. Otestujte si svoje zrakovú ostrosť s aktivitou, v ktorej budete musieť pozrieť na malé chyby. To je pre odborníkov, ak je príliš ťažké existujú aj iné jednoduchšie v rovnakej kategórii.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne). A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne), že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) Hrať ►

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké)

3
3 z 10 - 1696 hlasov
Odohrané
31396
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi detská hra na minútu. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Pozrite sa na dva obrázky a pokúsiť sa nájsť rozdiely medzi nimi. Existuje päť prvkov, ktoré sa zobrazia na fotografiu, ktoré nie sú v iných. Kliknite na tlačidlo myši bod tie body sú rôzne. Hrať proti času vyhrať hru.