Hry Zdarma

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

Hry nájdi rozdiely

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hodnotenie: 6/10

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 54788 krát on-line. Poradie 290 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 2070 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 54788 krát
Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

Hrať nájsť rozdiely medzi obrázkami. Chvíľku času pre každú úroveň. Musíte nájsť veci, ktoré sa objavujú v obraze, a nie iný minútu. K dispozícii je 5 prvky, ktoré sú prítomné v scéne, ale nie na strane druhej. Musíte používať myš nájsť rôzne prvky medzi dvoma scénami. Postavy jednoduché komiksy pre všetky vekové kategórie. Hrajte proti času a vyhľadá všetky odlišnosti.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké) Hrať ►

Nájsť rozdiely medzi obrázkami (ľahké)

3
3 z 10 - 1696 hlasov
Odohrané
31396
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi detská hra na minútu. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Pozrite sa na dva obrázky a pokúsiť sa nájsť rozdiely medzi nimi. Existuje päť prvkov, ktoré sa zobrazia na fotografiu, ktoré nie sú v iných. Kliknite na tlačidlo myši bod tie body sú rôzne. Hrať proti času vyhrať hru.