Hry Zdarma

Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely

Hry nájdi rozdiely

Nájdite pohybujúce sa rozdiely

Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely Hodnotenie: 6/10

Nájdite pohybujúce sa rozdiely hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre nájsť rozdiely, budete mať 15 úrovní klasický nájsť rozdiely hry. V každej úrovni, budete mať dva pohľady, ktoré sú zdanlivo rovnaké, ale v skutočnosti majú šesť rozdiely každý. Musíte nájsť tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, musíte sa pohybovať myšou pohybovať po obrazovke a použite ľavé tlačidlo myši, keď ste našiel jeden rozdiel. Tiež v tomto nájsť rozdiely hry, obrázky môžu byť v pohybe, čo mu dáva oveľa väčšiu dynamiku.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7320 krát on-line. Poradie 3043 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 54 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7320 krát
Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely

Niektoré rozdiely sa objavia až potom, čo ste dostali všetky ostatné, takže ak jeden z nich nefunguje, ten zvyšok prvej a skúste to znova. V týchto prípadoch bude nejaká akcia sa zvyčajne vyskytujú, ktorý odhaľuje konečný rozdiel akonáhle sa dostanete na prvých päť. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí postavy okolo stredu, osi alebo rovine. Musíte sa pohybovať myšou prejdite na obrazovku a stlačte ľavé tlačidlo myši na rozdiel ste našli.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájdite Pohybujúce sa Rozdiely
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.