Hry Zdarma

Nájsť Lásku Rozdiely

Hry nájdi rozdiely

Nájsť lásku rozdiely

Nájsť Lásku Rozdiely Hodnotenie: 7/10

Nájsť lásku rozdiely hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pozrite sa, ako láska počíta aj do najmenších detailov. Mieste ty rozdiel medzi dvoma obrazmi a nechajte lásku Vás prevedie ďalšej úrovne. Každý z nich má pre Vás pripravil novú postavu, v láske s touto špeciálne deň. Zahrajte si hru a na mieste všetky rozdiely sa skrývajú v malých šumivé srdce, červené kvety a Valentine dekory.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14427 krát on-line. Poradie 1330 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 92 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14427 krát
Nájsť Lásku Rozdiely

Táto hra je ideálna pre deň, kedy je svätého Valentína. Skúste hrať so svojím priateľom či priateľkou, človek, ktorého milujete. Na konci poslednej úrovni, po nanášaní všetky rozdiely, určite porozumieť tomu, ako láska je rozdiel!

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájsť Lásku Rozdiely pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Nájsť Lásku Rozdiely. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájsť Lásku Rozdiely , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Nájsť Lásku Rozdiely je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájsť Lásku Rozdiely, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájsť Lásku Rozdiely
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.