Hry Zdarma

Obrázky z Veľkého Mesta

Hry nájdi rozdiely

Obrázky z veľkého mesta

Obrázky z Veľkého Mesta Hodnotenie: 3/10

Obrázky z veľkého mesta hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Vidíš tie dva obrazy z veľkomesta? Aj keď vyzerajú rovnako, je pravda , že sa skrývajú niektoré prvky, ktoré sa líšia medzi nimi. Čo musíte urobiť, je zistiť, ktoré údaje nie sú úplne rovnaké medzi dvoma mestských umeleckých diel. Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že existuje viac rozdielov, ako sa pôvodne predstavovali. Táto hra má modernistické štýlu kresby, ktoré sú vykonávané v prechodových farieb zmiešaním modrej s červenými odtieňmi. Ak chcete cestovať a vidieť svet, určite rovnako ako na mieste rozdiely v tejto modernej mestskej krajiny.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10123 krát on-line. Poradie 1901 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 176 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10123 krát
Obrázky z Veľkého Mesta

Spot Rozdiely hry sú klasické detstva stránok činnosti. Teraz s novými technológiami, môžete hrať tieto zábavné hry prakticky, na obrazovke počítača. Cieľom týchto aktivít je porovnať dve fotografie alebo obrázky, ktoré vyzerajú podobne a nájsť rozdiely medzi nimi. Vo väčšine detských verzií tejto hry je zvyčajne 5 až 10 rozdiely, ale v hre, ktoré navrhujeme je tu viac ako tucet z nich. Budete môcť nájsť všetky v tej dobe vzhľadom?

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Obrázky z Veľkého Mesta pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Obrázky z Veľkého Mesta. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Obrázky z Veľkého Mesta , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Obrázky z Veľkého Mesta je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Obrázky z Veľkého Mesta, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Obrázky z Veľkého Mesta
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.