Hry Zdarma

Obrázky z Okresu Mesto

Hry nájdi rozdiely

Obrázky z okresu mesto

Obrázky z Okresu Mesto Hodnotenie: 4/10

Obrázky z okresu mesto hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre môžete vidieť dve predstavy o časti mesta, ktoré vyzerajú rovnako, ale obaja majú dvadsať iný, takže budete musieť nájsť. Ak chcete posunúť zobrazenie len presunúť kurzor myši a kliknite na ľavé tlačidlo objaviť rozdiely. Pravdou je, budete musieť dávať pozor, stačí nájsť všetky skryté detaily, ktoré sa líšia medzi dvoma fotografiami strechy na predmestí. Bavte sa s priateľmi a užiť si zábavu čas s touto jednoduchou, ale návykovú videohre.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11495 krát on-line. Poradie 1646 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 214 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11495 krát
Obrázky z Okresu Mesto

Hra bodových rozdielov je rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa pobaviť na niekoľko minút a budete mať zadarmo alebo sú nudné. Dynamika týchto hier je veľmi jednoduché. K dispozícii sú dva obrázky, ktoré vyzerajú podobne, ale sú zobrazené rad rozdielov, ktoré musíte nájsť. Tu sú 25 detaily, ktoré sa skrývajú rozdiely medzi dvoma obrázkami. Budete môcť nájsť všetky skôr, než vyprší čas? Strechy, ktoré sa objavujú na fotografiách pripomínajú predmestí mesta, strechy pravidelné okolia, ktoré možno nájsť v centre mesta.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Obrázky z Okresu Mesto pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Nájdi rozdiely flash hra s názvom Obrázky z Okresu Mesto. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Obrázky z Okresu Mesto , a to sa týka Nájdi rozdiely. Naša nová hra Obrázky z Okresu Mesto je jedna z najlepších hier Nájdi rozdiely nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Obrázky z Okresu Mesto, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Obrázky z Okresu Mesto
SPÄŤ

Nájdi rozdiely najhranejšie hry

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami Hrať ►

Hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami

6
6 z 10 - 2070 hlasov
Odohrané
54788
krát

V tejto hre musíte nájsť päť rozdielov medzi dvoma obrazmi na základe komiksu, po dobu jednej minúty. Pri pohybe myšou posúvať obrazovku a stlačením ľavého tlačidla myši nájsť rozdiel. Hra s časom nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami kreslených postavičiek. Ľahko činnosť pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií. Easy úroveň hry.

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne) Hrať ►

Nájdi rozdiely medzi obrázkami (ťažké úrovne)

6
6 z 10 - 4946 hlasov
Odohrané
46267
krát

Klasická činnosť nájsť rozdiel medzi dvoma obrazy, ktoré vyzerajú rovnako, ale pre náročnejšie verziu, ktorá stojí veľa nájsť rozdiely. V tejto hre musíte nájsť rozdiely medzi dvoma obrazmi sú veľmi podobné. Dostanete päť bodov, ak zistíte, že rozdiel a stráca päť bodov, ak sa vám to nepodarí. Scéna dievčatá v krajine je zrkadlový obraz, musíte nájsť, ktoré sa odlišujú. Pozrite sa na celom svete drobných det ...

Symetrické Obrázky Hrať ►

Symetrické obrázky

5
5 z 10 - 3022 hlasov
Odohrané
37400
krát

V tejto hre môžete vidieť dve symetrické obrazy, ale aj desať rozdielov. Musíte mieste tieto rozdiely. Ak chcete nájsť, budete musieť presunúť myšou na navigačné obrazovku a vy pulz ľavé tlačidlo myši, keď ste si našiel jeden rozdiel. Môžete získavať body, keď máte nájsť rozdiel a tie menej bodov, keď sa mýli vás. Symetria je presná korešpondencia zo všetkých častí údaj o centrum, os alebo rovinu.