Hry Zdarma

Obliekanie Popelka Disney

Hry princezien

Obliekanie popelka disney

Obliekanie Popelka Disney Hodnotenie: 5/10

Obliekanie popelka disney hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre sa budete musieť obliekať Popolušku pre kráľovský ples. Ak chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši na šaty, na rukavice, vlasy a ďalšie príslušenstvo, ktoré chcete mať Popolušku. Tento populárny Disney princezná má jej šaty a doplnky v niekoľkých rôznych farbách, ktoré chcete zlúčiť všetky. Môžete dať nejaký zrastené v modrej, žltej, červenej, zelenej, modrej a ružovej, s rukavicami, čelenky a plášte úplne zameniteľné. Môžete dokonca zmeniť farbu vlasov, Popoluška na červenú, hnedá alebo tmavo hnedá, vedľa tradičného blondína.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 62098 krát on-line. Poradie 238 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 2172 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 62098 krát
Obliekanie Popelka Disney

Vďaka tejto zábavnej hre si môžete obliecť v mnohých rôznymi spôsobmi Popoluška, jeden z Princezné Disney, ktorá sa vyznačuje tým, že má krásne šaty vytvorené kúzlom Fairy kmotra. Teraz môžete byť kmotrička víla a vybrať šaty, ktoré Popoluška bude nosiť na stranu princa. Prvý z filmov Popoluška bol prepustený v roku 1950 a rozpráva príbeh z francúzskej rozprávky Charlesa Perraulta. Popoluška je 19 rokov žena, ktorá zvyčajne slúžky v dome, kde žije so svojou nevlastnou matkou, lady Tremaine, a jej dve sestry. Jedna scéna, ktorá sa stala populárnou bol veľký okamih, kedy potom, čo princ večer, uteká na 12 opúšťa jej pantofel skla.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Obliekanie Popelka Disney pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Princezien flash hra s názvom Obliekanie Popelka Disney. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Obliekanie Popelka Disney , a to sa týka Princezien. Naša nová hra Obliekanie Popelka Disney je jedna z najlepších hier Princezien nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Obliekanie Popelka Disney, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Obliekanie Popelka Disney
SPÄŤ

Princezien najhranejšie hry

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú Hrať ►

Šaty pre jednu arabskú princeznú

6
6 z 10 - 2780 hlasov
Odohrané
58454
krát

Vytvorte arabský princezná šaty. Slávna hviezda filmu od Walta Disneyho Aladdin. V tejto hre budete musieť zariadiť a obliekať princeznú. K tomu, myš pichnutie si v každej z lámp, ktoré sú na oboch stranách obrazovky. V každej z lámp bude džin z lampy, slávny modrý génius, tak šialené a zábavné, ktorý vám poskytne rôzne možnosti pre kostýmy, make-up a šperky, ktoré máte k dispozícii pre princeznú. Príbeh charakter všetci milujeme a získal srdce zl ...

Jasmine pripravuje na Aladin Hrať ►

Jasmine pripravuje na aladin

4
4 z 10 - 4802 hlasov
Odohrané
48865
krát

Princezná a Aladdin zamilovať. Džin má veľa krásnych oblečenie, obuv, jeweries a účesy, ale on nevie, že oblečenie by bolo najlepšie šaty pre princeznú. Prosím, pomôžte princezná výberu najlepšie šaty, účes, obuv a doplnky pre jej rande s ňou Aladin.

Obliekanie Popelka ako princezná Hrať ►

Obliekanie popelka ako princezná

5
5 z 10 - 1572 hlasov
Odohrané
47347
krát

V tejto hre budete robiť úlohu Popolušky Dobrá víla, a môžete si vybrať tento Disney Princezná šaty nosiť na ples princa. K dispozícii je niekoľko šaty s príslušenstvom, aby ste mohli túto pekná holka, rovnako ako sa vám páči. Môžete kliknúť na každom, aby sa zmestili šaty pre Popolušku. Pamätajte si, že na vás, že princ bude milovať a zamiluje sa do nej, takže by ste sa mali snažiť a robiť túto postavu Disney pre jej krá ...