Hry Zdarma

Puzzle kusov otáčať

Hry princezien

Puzzle kusov otáčať

Puzzle kusov otáčať Hodnotenie: 4/10

Puzzle kusov otáčať hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre, musíte to urobiť puzzle princeznej Jasmine. Môžete si vybrať úroveň (jednoduché, stredné alebo tvrdé) ťažkosti. Keď ave vybrali úrovni kliknite na kus alebo skupiny kusov s ľavým tlačidlom myši sa pohybovať úplne alebo čiastočne. Kliknite na dielu alebo zostavy dielov pomocou medzerníka, klávesy so šípkami alebo kolieskom myši otočiť alebo časť skupiny. Keď si prinesiete kus v správnej polohe vaše stránky sa nastavuje okolo. Je to obraz ľahké, ale s ťažkosťami, ktoré musíte dať kúsky v správnej polohe skladať puzzle.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 28590 krát on-line. Poradie 636 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 2766 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 28590 krát
Puzzle kusov otáčať

Existuje mnoho druhov puzzle, v prípade, že problém sa meria podľa počtu kusov a veľkosti z nich. Tiež podľa zložitosti obrazu sa skladá. Toto puzzle má tú vlastnosť, že kusy sú otočené a neviem, ktorý je správny postoj. Musíte otočiť kúsky, aby sa vošli na miesto na obrázku. Docela výzvou pre váš mozog. Určite by ste stráviť skvelý čas robiť tento obrázok. Môžete si vybrať úroveň obtiažnosti pre deti a ďalšie, ktorí predstavujú výzvu aj pre dospelých. Odpočítava čas potrebný na to, aby zistil, či to zlepšilo nabudúce. Po dokončení obraz sa rozloží, ale vo vyššej úrovni obtiažnosti.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Puzzle kusov otáčať pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Princezien flash hra s názvom Puzzle kusov otáčať. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Puzzle kusov otáčať , a to sa týka Princezien. Naša nová hra Puzzle kusov otáčať je jedna z najlepších hier Princezien nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Puzzle kusov otáčať, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Puzzle kusov otáčať
SPÄŤ

Princezien najhranejšie hry

Obliekanie Popelka Disney Hrať ►

Obliekanie popelka disney

5
5 z 10 - 2172 hlasov
Odohrané
62063
krát

V tejto hre sa budete musieť obliekať Popolušku pre kráľovský ples. Ak chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši na šaty, na rukavice, vlasy a ďalšie príslušenstvo, ktoré chcete mať Popolušku. Tento populárny Disney princezná má jej šaty a doplnky v niekoľkých rôznych farbách, ktoré chcete zlúčiť všetky. Môžete dať nejaký zrastené v modrej, žltej, červenej, zelenej, modrej a ružovej, s rukavicami, če ...

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú Hrať ►

Šaty pre jednu arabskú princeznú

6
6 z 10 - 2780 hlasov
Odohrané
58410
krát

Vytvorte arabský princezná šaty. Slávna hviezda filmu od Walta Disneyho Aladdin. V tejto hre budete musieť zariadiť a obliekať princeznú. K tomu, myš pichnutie si v každej z lámp, ktoré sú na oboch stranách obrazovky. V každej z lámp bude džin z lampy, slávny modrý génius, tak šialené a zábavné, ktorý vám poskytne rôzne možnosti pre kostýmy, make-up a šperky, ktoré máte k dispozícii pre princeznú. Príbeh charakter všetci milujeme a získal srdce zl ...

Jasmine pripravuje na Aladin Hrať ►

Jasmine pripravuje na aladin

4
4 z 10 - 4802 hlasov
Odohrané
48847
krát

Princezná a Aladdin zamilovať. Džin má veľa krásnych oblečenie, obuv, jeweries a účesy, ale on nevie, že oblečenie by bolo najlepšie šaty pre princeznú. Prosím, pomôžte princezná výberu najlepšie šaty, účes, obuv a doplnky pre jej rande s ňou Aladin.