Hry Zdarma

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú

Hry princezien

Šaty pre jednu arabskú princeznú

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú Hodnotenie: 6/10

Šaty pre jednu arabskú princeznú hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Vytvorte arabský princezná šaty. Slávna hviezda filmu od Walta Disneyho Aladdin. V tejto hre budete musieť zariadiť a obliekať princeznú. K tomu, myš pichnutie si v každej z lámp, ktoré sú na oboch stranách obrazovky. V každej z lámp bude džin z lampy, slávny modrý génius, tak šialené a zábavné, ktorý vám poskytne rôzne možnosti pre kostýmy, make-up a šperky, ktoré máte k dispozícii pre princeznú. Príbeh charakter všetci milujeme a získal srdce zlodeja, ktorý skončil ako princ.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 58454 krát on-line. Poradie 260 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 2780 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 58454 krát
Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú

V tejto hre budete musieť hrebeň, make-up a zdobiť princezná spolu s geniálny prejsť na kúzelnom koberci. K tomu budete tlačidlom myši v každej z lámp, ktoré sa objavujú na oboch stranách obrazovky. Princezná Jasmine je ženskú rolu vo filme inšpiroval kreslených príbehov. Povesti a príbehy z Tisíc a jednej noci. Dcéra sultána, Kráľovstvo Saudskej. On sa zamiluje do zlodeja, ktorý skončí ako Prince, keď zachráni kráľ pokuse o lúpež trónu. V arabských krajinách je iný kostým. Musíte sa pripraviť šatník, ktorý je vhodný pre teplotu a kultúrou týchto krajín. Princezná je veľmi pekná dievčina, takže budete musieť vytvoriť súbor, ktorý je veľmi príjemný na ňu. Jasne, že princ sa zblázniť, keď vidíte tak krásna.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Princezien flash hra s názvom Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú , a to sa týka Princezien. Naša nová hra Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú je jedna z najlepších hier Princezien nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú
SPÄŤ

Princezien najhranejšie hry

Obliekanie Popelka Disney Hrať ►

Obliekanie popelka disney

5
5 z 10 - 2172 hlasov
Odohrané
62098
krát

V tejto hre sa budete musieť obliekať Popolušku pre kráľovský ples. Ak chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši na šaty, na rukavice, vlasy a ďalšie príslušenstvo, ktoré chcete mať Popolušku. Tento populárny Disney princezná má jej šaty a doplnky v niekoľkých rôznych farbách, ktoré chcete zlúčiť všetky. Môžete dať nejaký zrastené v modrej, žltej, červenej, zelenej, modrej a ružovej, s rukavicami, če ...

Jasmine pripravuje na Aladin Hrať ►

Jasmine pripravuje na aladin

4
4 z 10 - 4802 hlasov
Odohrané
48866
krát

Princezná a Aladdin zamilovať. Džin má veľa krásnych oblečenie, obuv, jeweries a účesy, ale on nevie, že oblečenie by bolo najlepšie šaty pre princeznú. Prosím, pomôžte princezná výberu najlepšie šaty, účes, obuv a doplnky pre jej rande s ňou Aladin.

Obliekanie Popelka ako princezná Hrať ►

Obliekanie popelka ako princezná

5
5 z 10 - 1572 hlasov
Odohrané
47347
krát

V tejto hre budete robiť úlohu Popolušky Dobrá víla, a môžete si vybrať tento Disney Princezná šaty nosiť na ples princa. K dispozícii je niekoľko šaty s príslušenstvom, aby ste mohli túto pekná holka, rovnako ako sa vám páči. Môžete kliknúť na každom, aby sa zmestili šaty pre Popolušku. Pamätajte si, že na vás, že princ bude milovať a zamiluje sa do nej, takže by ste sa mali snažiť a robiť túto postavu Disney pre jej krá ...