Hry Zdarma

skladačke princezien Rozprávok

Hry princezien

Skladačke princezien rozprávok

Skladačke princezien Rozprávok Hodnotenie: 5/10

Skladačke princezien rozprávok hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Páči sa vám princezné z rozprávok? V tejto hre, musíme urobiť puzzle s obrázkom princezien z ​​najznámejších ľudových rozprávok. Ak chcete hrať, vyberte kus, kliknutím na ľavé tlačidlo myši a pohybujte kus a nájsť miesto vo výslednom obrazu z hry. Pri nastavovaní dvoch alebo viacerých kusov skladačky zapadne medzi nimi okamžite. Cieľom hry je mať všetky princeznej znovu dohromady v jednej snímke. Všetky dievčatá sú protagonisti rozprávok a najslávnejších filmov pre deti.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 40431 krát on-line. Poradie 422 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 3226 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 40431 krát
skladačke princezien Rozprávok

Protagonisti rozprávok, ako Kráska a zviera, Popoluška, Aladdin, Malá morská víla, Snehulienka a sedem trpaslíkov a Šípková Ruženka. Klasické príbehy, ktoré sú rozprávané deťom pred spaním. Príbehy, ktoré sa čítajú deťom v noci v posteli. Príbehy princov a princezien, ktorí prekonali zlé, že ich láska bude trvať. Príbehy s morálkou a poučenie pre deti. Dievčatá sú protagonistami týchto príbehov mágie, dobrodružstva a lásky. Teraz sú všetci spolu na tomto obrázku máte kompozíciu, aby to vyzeralo dokončiť a vyhrať hru.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom skladačke princezien Rozprávok pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Princezien flash hra s názvom skladačke princezien Rozprávok. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra skladačke princezien Rozprávok , a to sa týka Princezien. Naša nová hra skladačke princezien Rozprávok je jedna z najlepších hier Princezien nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom skladačke princezien Rozprávok, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

skladačke princezien Rozprávok
SPÄŤ

Princezien najhranejšie hry

Obliekanie Popelka Disney Hrať ►

Obliekanie popelka disney

5
5 z 10 - 2172 hlasov
Odohrané
62063
krát

V tejto hre sa budete musieť obliekať Popolušku pre kráľovský ples. Ak chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši na šaty, na rukavice, vlasy a ďalšie príslušenstvo, ktoré chcete mať Popolušku. Tento populárny Disney princezná má jej šaty a doplnky v niekoľkých rôznych farbách, ktoré chcete zlúčiť všetky. Môžete dať nejaký zrastené v modrej, žltej, červenej, zelenej, modrej a ružovej, s rukavicami, če ...

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú Hrať ►

Šaty pre jednu arabskú princeznú

6
6 z 10 - 2780 hlasov
Odohrané
58410
krát

Vytvorte arabský princezná šaty. Slávna hviezda filmu od Walta Disneyho Aladdin. V tejto hre budete musieť zariadiť a obliekať princeznú. K tomu, myš pichnutie si v každej z lámp, ktoré sú na oboch stranách obrazovky. V každej z lámp bude džin z lampy, slávny modrý génius, tak šialené a zábavné, ktorý vám poskytne rôzne možnosti pre kostýmy, make-up a šperky, ktoré máte k dispozícii pre princeznú. Príbeh charakter všetci milujeme a získal srdce zl ...

Jasmine pripravuje na Aladin Hrať ►

Jasmine pripravuje na aladin

4
4 z 10 - 4802 hlasov
Odohrané
48847
krát

Princezná a Aladdin zamilovať. Džin má veľa krásnych oblečenie, obuv, jeweries a účesy, ale on nevie, že oblečenie by bolo najlepšie šaty pre princeznú. Prosím, pomôžte princezná výberu najlepšie šaty, účes, obuv a doplnky pre jej rande s ňou Aladin.