Hry Zdarma

Zložitý problém z Disney princezien

Hry princezien

Zložitý problém z disney princezien

Zložitý problém z Disney princezien Hodnotenie: 5/10

Zložitý problém z disney princezien hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre Disney princezien, máte predstavu o niekoľko princezien Disney a riešiť ho musíte kliknúť na tlačidlo, s myšou, na červené tlačidlo. Objaviť, že časť obrazu, ktorý je potrebné umiestniť na správne miesto, a keď sa namiesto tejto časti do správne miesto, budete kliknite na červené tlačidlo a tak dokončiť ťažký problém.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 22203 krát on-line. Poradie 800 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 758 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 22203 krát
Zložitý problém z Disney princezien

Popelka, Šípková Ruženka, Jasmine, Ariel, Snehulienka, Belle,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zložitý problém z Disney princezien pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Princezien flash hra s názvom Zložitý problém z Disney princezien. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zložitý problém z Disney princezien , a to sa týka Princezien. Naša nová hra Zložitý problém z Disney princezien je jedna z najlepších hier Princezien nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zložitý problém z Disney princezien, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zložitý problém z Disney princezien
SPÄŤ

Princezien najhranejšie hry

Obliekanie Popelka Disney Hrať ►

Obliekanie popelka disney

5
5 z 10 - 2172 hlasov
Odohrané
62081
krát

V tejto hre sa budete musieť obliekať Popolušku pre kráľovský ples. Ak chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši na šaty, na rukavice, vlasy a ďalšie príslušenstvo, ktoré chcete mať Popolušku. Tento populárny Disney princezná má jej šaty a doplnky v niekoľkých rôznych farbách, ktoré chcete zlúčiť všetky. Môžete dať nejaký zrastené v modrej, žltej, červenej, zelenej, modrej a ružovej, s rukavicami, če ...

Šaty pre Jednu Arabskú Princeznú Hrať ►

Šaty pre jednu arabskú princeznú

6
6 z 10 - 2780 hlasov
Odohrané
58435
krát

Vytvorte arabský princezná šaty. Slávna hviezda filmu od Walta Disneyho Aladdin. V tejto hre budete musieť zariadiť a obliekať princeznú. K tomu, myš pichnutie si v každej z lámp, ktoré sú na oboch stranách obrazovky. V každej z lámp bude džin z lampy, slávny modrý génius, tak šialené a zábavné, ktorý vám poskytne rôzne možnosti pre kostýmy, make-up a šperky, ktoré máte k dispozícii pre princeznú. Príbeh charakter všetci milujeme a získal srdce zl ...

Jasmine pripravuje na Aladin Hrať ►

Jasmine pripravuje na aladin

4
4 z 10 - 4802 hlasov
Odohrané
48858
krát

Princezná a Aladdin zamilovať. Džin má veľa krásnych oblečenie, obuv, jeweries a účesy, ale on nevie, že oblečenie by bolo najlepšie šaty pre princeznú. Prosím, pomôžte princezná výberu najlepšie šaty, účes, obuv a doplnky pre jej rande s ňou Aladin.