Hry Zdarma

Cudzím Votrelcom

Hry roboti

Cudzím votrelcom

Cudzím Votrelcom Hodnotenie: 7/10

Cudzím votrelcom hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre budete hrať ako šialený útočník robot cudzie, ktorý chce napadnúť Zemi. Budete mať ukazovateľ myši, ktorý bude schopný sa pohybovať po celej obrazovke. Na obrazovke sa riadi loď a loď nasleduje kurzor myši, takže ho nasmerujte na miesto, kam chcete ísť, a loď sa bude pohybovať tam obrazovka sa automaticky pohybuje. Ak kliknete na tlačidlo, budete strieľať vybranú zbraň, takže cieľ dole na tie otravné budov a zvierat! Ak chcete vybrať inú zbraň, podržte medzerník alebo stredného kolieska myši, a poukazujú na zbraň, ktorú chcete vybrať. Musíš zničiť všetky!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8125 krát on-line. Poradie 3423 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 22 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8125 krát
Cudzím Votrelcom

Ten chlap, ktorý vidíte v tejto hre sa zdá byť trochu blázon. Všetko, čo sa vidieť v hre je loď prechádzanie priestoru a nejaký mimozemšťan robotov vnútri neho, ten sa hovorí, že chce zničiť Zem. Potom sa hra začne, a zistíte, že ste si pilot vojnového loď. Zabi všetky druhy životných foriem a štruktúr. Aj keď sú stodoly a kravy. Všetci si zaslúžia zomrieť. A z nejakého dôvodu viac zničíte, tým väčšiu silu získate zbrane stanú. Takže, ako postupovať, budete schopní čeliť väčšie a väčšie mestá.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Cudzím Votrelcom pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Roboti flash hra s názvom Cudzím Votrelcom. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Cudzím Votrelcom , a to sa týka Roboti. Naša nová hra Cudzím Votrelcom je jedna z najlepších hier Roboti nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Cudzím Votrelcom, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Cudzím Votrelcom
SPÄŤ

Roboti najhranejšie hry

Vybuduj Robot 2 Hrať ►

Vybuduj robot 2

5
5 z 10 - 41606 hlasov
Odohrané
315199
krát

Stavať robota z mnohých častí praštěná potom prijme snímku a vložiť ho do fotogalérie robotov, pre ostatných, aby názor. Je kreatívny, ako sa môžete túto hru. Návod: Kliknite a ťahajte časť v dielni a použite hore a dole šípkami na SCALE a ľavej a pravej šípky sa to otočiť. Ak ste spokojní so svojimi robot trvať na snímky je a dajte sa do galérie robot.

Obrana Robot Hrať ►

Obrana robot

5
5 z 10 - 7080 hlasov
Odohrané
89675
krát

Ste obří robot, a vy musíte strieľať všetko, čo vás. Existuje mnoho upgradov a mnohých možných kitov na použitie. Hrať cez všetkých 10 úrovniach. Návod: Použite šípky k pohybu. Pomocou myši na cieľ, a podržte tlačidlo myši a strieľať. Existujú aj súpravy, ktoré môžete použiť. Stlačte Escape priebehu hry, aby informácie o každej zo zostavy a upgrady.

Robot územiach Hrať ►

Robot územiach

5
5 z 10 - 4300 hlasov
Odohrané
57092
krát

Střelecké hry sa v roku robot budúcnosti chaos okolo vás. Žonglovať a zničiť všetko, čo sa pohybuje. Použite mouseto cieľ, kliknite na tlačidlo mousebutton strieľať, držať a uvoľnenie mousebutton na starosti a strieľať. Nepriateľov v Shoot-vzduch, aby kombinácia! Hra je CPU-náročné, nastavte na nízku kvalitu, ak beží pomaly.