Hry Zdarma

hádzať figuríny

Hry roboti

Hádzať figuríny

Hádzať figuríny Hodnotenie: 7/10

Hádzať figuríny hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zručnosť hra, v ktorej budete musieť hodiť figuríny s katapult, ako ďaleko, ako je to možné. Cieľom je dosiahnuť svoj figuríny tak ďaleko, ako je to možné v každom zábere, zbierať peniaze, body a objekty v každom zábere. Jednoduchá a návyková hra o robotoch teste.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7005 krát on-line. Poradie 3674 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 26 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7005 krát
hádzať figuríny

Testovacie zahajuje robot s prakom dostať dostať tak ďaleko, ako je to možné. V každom výstrele musíte pokúsiť sa dosiahnuť čo najväčšiu vzdialenosť. Musíte zbierať body, mince a predmety. Vyhnite sa nepriateľské objekty, ktoré môžu zničiť váš robot test.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom hádzať figuríny pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Roboti flash hra s názvom hádzať figuríny. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra hádzať figuríny , a to sa týka Roboti. Naša nová hra hádzať figuríny je jedna z najlepších hier Roboti nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom hádzať figuríny, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

hádzať figuríny
SPÄŤ

Roboti najhranejšie hry

Vybuduj Robot 2 Hrať ►

Vybuduj robot 2

5
5 z 10 - 41606 hlasov
Odohrané
315199
krát

Stavať robota z mnohých častí praštěná potom prijme snímku a vložiť ho do fotogalérie robotov, pre ostatných, aby názor. Je kreatívny, ako sa môžete túto hru. Návod: Kliknite a ťahajte časť v dielni a použite hore a dole šípkami na SCALE a ľavej a pravej šípky sa to otočiť. Ak ste spokojní so svojimi robot trvať na snímky je a dajte sa do galérie robot.

Obrana Robot Hrať ►

Obrana robot

5
5 z 10 - 7080 hlasov
Odohrané
89675
krát

Ste obří robot, a vy musíte strieľať všetko, čo vás. Existuje mnoho upgradov a mnohých možných kitov na použitie. Hrať cez všetkých 10 úrovniach. Návod: Použite šípky k pohybu. Pomocou myši na cieľ, a podržte tlačidlo myši a strieľať. Existujú aj súpravy, ktoré môžete použiť. Stlačte Escape priebehu hry, aby informácie o každej zo zostavy a upgrady.

Robot územiach Hrať ►

Robot územiach

5
5 z 10 - 4300 hlasov
Odohrané
57092
krát

Střelecké hry sa v roku robot budúcnosti chaos okolo vás. Žonglovať a zničiť všetko, čo sa pohybuje. Použite mouseto cieľ, kliknite na tlačidlo mousebutton strieľať, držať a uvoľnenie mousebutton na starosti a strieľať. Nepriateľov v Shoot-vzduch, aby kombinácia! Hra je CPU-náročné, nastavte na nízku kvalitu, ak beží pomaly.