Hry Zdarma

Lietajúci Iron Man

Hry roboti

Lietajúci iron man

Lietajúci Iron Man Hodnotenie: 7/10

Lietajúci iron man hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Leťte s Iron Man v tejto on-line hre a zachrániť mesto. S tejto flash hre sa budete cítiť ako hrdina ovládajúci Ironman, člen mstitelů. Ak chcete ovládať rokov Tony Stark a jeho mechanické brnenie, pohnite myšou a strieľať nepriateľov s ľavým tlačidlom myši. Dávajte pozor, aby ste lietať príliš nízka, alebo budete havárii a musí začať znova.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10153 krát on-line. Poradie 2426 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 66 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10153 krát
Lietajúci Iron Man

Zadarmo on-line hra Iron Man letí oblohou mesta. Veľa robotov sa bude snažiť dokončiť vás, ale budete mať možnosť vyhnúť sa im s myšou, zatiaľ čo budete strieľať na ne s laserom zaklopať von. Užite si túto hru superhrdinu a cítiť sa ako skutočný Pomstitelia člena.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Lietajúci Iron Man pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Roboti flash hra s názvom Lietajúci Iron Man. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Lietajúci Iron Man , a to sa týka Roboti. Naša nová hra Lietajúci Iron Man je jedna z najlepších hier Roboti nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Lietajúci Iron Man, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Lietajúci Iron Man
SPÄŤ

Roboti najhranejšie hry

Vybuduj Robot 2 Hrať ►

Vybuduj robot 2

5
5 z 10 - 41606 hlasov
Odohrané
315203
krát

Stavať robota z mnohých častí praštěná potom prijme snímku a vložiť ho do fotogalérie robotov, pre ostatných, aby názor. Je kreatívny, ako sa môžete túto hru. Návod: Kliknite a ťahajte časť v dielni a použite hore a dole šípkami na SCALE a ľavej a pravej šípky sa to otočiť. Ak ste spokojní so svojimi robot trvať na snímky je a dajte sa do galérie robot.

Obrana Robot Hrať ►

Obrana robot

5
5 z 10 - 7080 hlasov
Odohrané
89677
krát

Ste obří robot, a vy musíte strieľať všetko, čo vás. Existuje mnoho upgradov a mnohých možných kitov na použitie. Hrať cez všetkých 10 úrovniach. Návod: Použite šípky k pohybu. Pomocou myši na cieľ, a podržte tlačidlo myši a strieľať. Existujú aj súpravy, ktoré môžete použiť. Stlačte Escape priebehu hry, aby informácie o každej zo zostavy a upgrady.

Robot územiach Hrať ►

Robot územiach

5
5 z 10 - 4300 hlasov
Odohrané
57095
krát

Střelecké hry sa v roku robot budúcnosti chaos okolo vás. Žonglovať a zničiť všetko, čo sa pohybuje. Použite mouseto cieľ, kliknite na tlačidlo mousebutton strieľať, držať a uvoľnenie mousebutton na starosti a strieľať. Nepriateľov v Shoot-vzduch, aby kombinácia! Hra je CPU-náročné, nastavte na nízku kvalitu, ak beží pomaly.