Hry Zdarma

Robot Terminator

Hry roboti

Robot terminator

Robot Terminator Hodnotenie: 6/10

Robot terminator hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Roboti môžu byť použité ako zbrane vo vojne. V tejto hre vojenských robotov jazdíte veľký robot napadajúce nepriateľské územie. Pohyby ovládanie s tlačidlami so šípkami na klávesnici. Pomocou myši kliknite strieľať. Ak sa budete držať stlačené tlačidlo spúšte energia sa koncentruje a je oveľa intenzívnejšie a ničivejšie sila. Náš robot priamo z filmu Terminator. Zničte všetky nepriateľské vojakov a zbrane. Získajte zhromažďovať všetky energetické gule, ako si môžete počas misie a zničiť nepriateľskú základňu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8262 krát on-line. Poradie 3530 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 18 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8262 krát
Robot Terminator

Vojnová hra, v ktorej veľké chodiace robot nepriateľské územie. Musíte sa riadiť tento skvelý zbraň, aby zabil, že prejde obrazoviek plných vojakov, zbraní a nebezpečenstvo. Musíte zničiť všetko, čo narazíte. Zbierať body naviac a odmeňuje Hra ponúka v podobe gule svetla svieti na oblohe. Ak sa priblížite to sú pohlcované. Ovládanie je pomocou klávesov so šípkami na klávesnici, môžete skočiť s šípku hore. Konečným zbraň pripomínajúce príšery, ktoré sa objavujú vo filme Terminator.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Robot Terminator pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Roboti flash hra s názvom Robot Terminator. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Robot Terminator , a to sa týka Roboti. Naša nová hra Robot Terminator je jedna z najlepších hier Roboti nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Robot Terminator, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Robot Terminator
SPÄŤ

Roboti najhranejšie hry

Vybuduj Robot 2 Hrať ►

Vybuduj robot 2

5
5 z 10 - 41610 hlasov
Odohrané
315341
krát

Stavať robota z mnohých častí praštěná potom prijme snímku a vložiť ho do fotogalérie robotov, pre ostatných, aby názor. Je kreatívny, ako sa môžete túto hru. Návod: Kliknite a ťahajte časť v dielni a použite hore a dole šípkami na SCALE a ľavej a pravej šípky sa to otočiť. Ak ste spokojní so svojimi robot trvať na snímky je a dajte sa do galérie robot.

Obrana Robot Hrať ►

Obrana robot

5
5 z 10 - 7080 hlasov
Odohrané
89732
krát

Ste obří robot, a vy musíte strieľať všetko, čo vás. Existuje mnoho upgradov a mnohých možných kitov na použitie. Hrať cez všetkých 10 úrovniach. Návod: Použite šípky k pohybu. Pomocou myši na cieľ, a podržte tlačidlo myši a strieľať. Existujú aj súpravy, ktoré môžete použiť. Stlačte Escape priebehu hry, aby informácie o každej zo zostavy a upgrady.

Robot územiach Hrať ►

Robot územiach

5
5 z 10 - 4300 hlasov
Odohrané
57141
krát

Střelecké hry sa v roku robot budúcnosti chaos okolo vás. Žonglovať a zničiť všetko, čo sa pohybuje. Použite mouseto cieľ, kliknite na tlačidlo mousebutton strieľať, držať a uvoľnenie mousebutton na starosti a strieľať. Nepriateľov v Shoot-vzduch, aby kombinácia! Hra je CPU-náročné, nastavte na nízku kvalitu, ak beží pomaly.