Hry Zdarma

Strieľať s Robot

Hry roboti

Strieľať s robot

Strieľať s Robot Hodnotenie: 7/10

Strieľať s robot hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre sa dostanete do hop na mecha obleku, v ktorom budete musieť ísť cez rôzne úrovne fúkanie všetko vo vašej ceste. Držte spúšť dole pevne a nabíjanie cez zónu nepriateľské vojnové vyhýbať nepriateľské guľky. Popustite uzdu svojej ničivej dialo guľomet, nasadiť si obávaný raketomet alebo použiť niektorú z mnohých zbraní k dispozícii.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9251 krát on-line. Poradie 2955 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 16 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9251 krát
Strieľať s Robot

Pomocou šípok na klávesnici pre pohyb mechanického robota po obrazovke. Váš kurzor myši bude tak, ako si riadiť delá. Umiestnite kurzor na hornej strane nepriateľa strieľať na neho. Pomocou medzerníka strieľať rakety.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Strieľať s Robot pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Roboti flash hra s názvom Strieľať s Robot. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Strieľať s Robot , a to sa týka Roboti. Naša nová hra Strieľať s Robot je jedna z najlepších hier Roboti nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Strieľať s Robot, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Strieľať s Robot
SPÄŤ

Roboti najhranejšie hry

Vybuduj Robot 2 Hrať ►

Vybuduj robot 2

5
5 z 10 - 41606 hlasov
Odohrané
315199
krát

Stavať robota z mnohých častí praštěná potom prijme snímku a vložiť ho do fotogalérie robotov, pre ostatných, aby názor. Je kreatívny, ako sa môžete túto hru. Návod: Kliknite a ťahajte časť v dielni a použite hore a dole šípkami na SCALE a ľavej a pravej šípky sa to otočiť. Ak ste spokojní so svojimi robot trvať na snímky je a dajte sa do galérie robot.

Obrana Robot Hrať ►

Obrana robot

5
5 z 10 - 7080 hlasov
Odohrané
89675
krát

Ste obří robot, a vy musíte strieľať všetko, čo vás. Existuje mnoho upgradov a mnohých možných kitov na použitie. Hrať cez všetkých 10 úrovniach. Návod: Použite šípky k pohybu. Pomocou myši na cieľ, a podržte tlačidlo myši a strieľať. Existujú aj súpravy, ktoré môžete použiť. Stlačte Escape priebehu hry, aby informácie o každej zo zostavy a upgrady.

Robot územiach Hrať ►

Robot územiach

5
5 z 10 - 4300 hlasov
Odohrané
57092
krát

Střelecké hry sa v roku robot budúcnosti chaos okolo vás. Žonglovať a zničiť všetko, čo sa pohybuje. Použite mouseto cieľ, kliknite na tlačidlo mousebutton strieľať, držať a uvoľnenie mousebutton na starosti a strieľať. Nepriateľov v Shoot-vzduch, aby kombinácia! Hra je CPU-náročné, nastavte na nízku kvalitu, ak beží pomaly.