Hry Zdarma

Pribúdajúci Solitér

Hry solitaire

Pribúdajúci solitér

Pribúdajúci Solitér Hodnotenie: 5/10

Pribúdajúci solitér hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto bezplatnej line hry sme zaviesť iný typ solitér. V strednej časti dosky je potrebné umiestnenie kartami vo farbe vo vzostupnej a zostupnej v niektorých iných. Ale na okrajoch môže Poskladajte karty rovnakej farby vzostupne aj zostupne, aby sa karty, ktoré potrebujete pre centrálne valov. Pomocou tohto jednoduchého šperku budete tráviť dlhý čas zábavné, pre tie časy, kedy neviete presne to, čo robiť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 32349 krát on-line. Poradie 1243 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 82 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 32349 krát
Pribúdajúci Solitér

Karta solitér hra je jednou z prvých hier, ktoré by mohli byť hrané na počítači, ako to prišlo predinštalovaným keď vydal niekoľko operačných systémov Windows 95, ako legendárny Hľadanie min.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Pribúdajúci Solitér pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Solitaire flash hra s názvom Pribúdajúci Solitér. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Pribúdajúci Solitér , a to sa týka Solitaire. Naša nová hra Pribúdajúci Solitér je jedna z najlepších hier Solitaire nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Pribúdajúci Solitér, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Pribúdajúci Solitér
SPÄŤ

Solitaire najhranejšie hry

Tradičné Solitaire Hrať ►

Tradičné solitaire

3
3 z 10 - 11728 hlasov
Odohrané
305542
krát

Táto online hra zadarmo prináša tradičné solitér do vášho počítača. Single-player hra. Máte niekoľko stohy kariet s lícom nahor kartu videl. Musíte umiestniť karty v štyroch najvyšších pilotov, ktoré sú obleky v balíčku. Musíte začať s jedným a pracovať až vo vzostupnom poradí s číslami hodnoty kariet, do konca s kartou kráľa. Cieľom hry je umiestniť všetky karty z hry v hromadách vrchole. Ak vám dôjdu k ...

Solitaire Hrať ►

Solitaire

3
3 z 10 - 850 hlasov
Odohrané
87598
krát

Táto bezplatná online hra solitaire prináša život späť do počítača. Zabiť tie časy mŕtvy, vezmite si hru solitaire a nechať sa baviť. Musíte umiestniť karty v poriadku. Musíte začať s esami, potom dva, tri a tak ďalej. Dajte všetky čísla v poradí a končí s údajmi o balíček kariet. Hra triedenie písmená číslami. Karty ste už veľa a ísť odstránenie karty sa ísť pozrieť na karty ...

Legrační Solitér Hrať ►

Legrační solitér

5
5 z 10 - 1304 hlasov
Odohrané
19985
krát

Užite si hrať soliter. Pre to, kliknite a pretiahnite karty, ktoré chcete premiestniť.