Hry Zdarma

Solitaire

Hry solitaire

Solitaire

Solitaire Hodnotenie: 3/10

Solitaire hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná online hra solitaire prináša život späť do počítača. Zabiť tie časy mŕtvy, vezmite si hru solitaire a nechať sa baviť. Musíte umiestniť karty v poriadku. Musíte začať s esami, potom dva, tri a tak ďalej. Dajte všetky čísla v poradí a končí s údajmi o balíček kariet. Hra triedenie písmená číslami. Karty ste už veľa a ísť odstránenie karty sa ísť pozrieť na karty, ktoré potrebujete. Karty Solitaire hra hrať sám na počítači cez internet.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 87598 krát on-line. Poradie 269 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 850 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 87598 krát
Solitaire

Kartová hra, kde musíte umiestniť všetky karty v správnom poradí. Musíte dať všetky kluby na palubu v mieste začínajúce najnižšou hodnotou v jednom alebo esá. Potom sa vo vzostupnom poradí musíte dať všetky karty, kým neuvoľníte všetky balíčky kariet. Jedná sa o hru pre jedného hráča. Táto stratégia je vymaniť sa zo všetkých možných kariet z kôpky, ktoré sa obrátil, aby sa všetky čísla k dispozícii. Vyhráte hru, ak môžete vytvoriť štyri kôpky kariet so všetkými z nich, takže na obrazovke prázdne.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Solitaire pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Solitaire flash hra s názvom Solitaire. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Solitaire , a to sa týka Solitaire. Naša nová hra Solitaire je jedna z najlepších hier Solitaire nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Solitaire, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Solitaire
SPÄŤ

Solitaire najhranejšie hry

Tradičné Solitaire Hrať ►

Tradičné solitaire

3
3 z 10 - 11728 hlasov
Odohrané
305543
krát

Táto online hra zadarmo prináša tradičné solitér do vášho počítača. Single-player hra. Máte niekoľko stohy kariet s lícom nahor kartu videl. Musíte umiestniť karty v štyroch najvyšších pilotov, ktoré sú obleky v balíčku. Musíte začať s jedným a pracovať až vo vzostupnom poradí s číslami hodnoty kariet, do konca s kartou kráľa. Cieľom hry je umiestniť všetky karty z hry v hromadách vrchole. Ak vám dôjdu k ...

Pribúdajúci Solitér Hrať ►

Pribúdajúci solitér

5
5 z 10 - 82 hlasov
Odohrané
32349
krát

V tejto bezplatnej line hry sme zaviesť iný typ solitér. V strednej časti dosky je potrebné umiestnenie kartami vo farbe vo vzostupnej a zostupnej v niektorých iných. Ale na okrajoch môže Poskladajte karty rovnakej farby vzostupne aj zostupne, aby sa karty, ktoré potrebujete pre centrálne valov. Pomocou tohto jednoduchého šperku budete tráviť dlhý čas zábavné, pre tie časy, kedy neviete presne to, čo robiť.

Legrační Solitér Hrať ►

Legrační solitér

5
5 z 10 - 1304 hlasov
Odohrané
19985
krát

Užite si hrať soliter. Pre to, kliknite a pretiahnite karty, ktoré chcete premiestniť.