Hry Zdarma

Tradičné Solitaire

Hry solitaire

Tradičné solitaire

Tradičné Solitaire Hodnotenie: 3/10

Tradičné solitaire hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto online hra zadarmo prináša tradičné solitér do vášho počítača. Single-player hra. Máte niekoľko stohy kariet s lícom nahor kartu videl. Musíte umiestniť karty v štyroch najvyšších pilotov, ktoré sú obleky v balíčku. Musíte začať s jedným a pracovať až vo vzostupnom poradí s číslami hodnoty kariet, do konca s kartou kráľa. Cieľom hry je umiestniť všetky karty z hry v hromadách vrchole. Ak vám dôjdu karty na obrazovke môžete vyhrať hru. A určite sa budete baviť stačí trochu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 305542 krát on-line. Poradie 79 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 11728 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 305542 krát
Tradičné Solitaire

Solitaire kartová hra. Musíte sa pokúsiť umiestniť všetky karty z hracej plochu na štyri veľa hore. Musíte umiestniť karty jej hodnoty v každom jednotlivom hromadu závislosti piky, kluby, diamanty a srdce. Ak budete mať čas a neviem, ako to urobiť hra vám umožní baviť sa budete len trochu. Miesto karty v poradí a jeho zodpovedajúce paluby, aby vyhrali. Skúste to vyriešiť v čo najkratšom možnom čase. Farebné karty s rôznymi číslami a vzorované musíte umiestniť tak, aby k uvoľneniu hernej obrazovky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Tradičné Solitaire pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Solitaire flash hra s názvom Tradičné Solitaire. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Tradičné Solitaire , a to sa týka Solitaire. Naša nová hra Tradičné Solitaire je jedna z najlepších hier Solitaire nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Tradičné Solitaire, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Tradičné Solitaire
SPÄŤ

Solitaire najhranejšie hry

Solitaire Hrať ►

Solitaire

3
3 z 10 - 850 hlasov
Odohrané
87598
krát

Táto bezplatná online hra solitaire prináša život späť do počítača. Zabiť tie časy mŕtvy, vezmite si hru solitaire a nechať sa baviť. Musíte umiestniť karty v poriadku. Musíte začať s esami, potom dva, tri a tak ďalej. Dajte všetky čísla v poradí a končí s údajmi o balíček kariet. Hra triedenie písmená číslami. Karty ste už veľa a ísť odstránenie karty sa ísť pozrieť na karty ...

Pribúdajúci Solitér Hrať ►

Pribúdajúci solitér

5
5 z 10 - 82 hlasov
Odohrané
32349
krát

V tejto bezplatnej line hry sme zaviesť iný typ solitér. V strednej časti dosky je potrebné umiestnenie kartami vo farbe vo vzostupnej a zostupnej v niektorých iných. Ale na okrajoch môže Poskladajte karty rovnakej farby vzostupne aj zostupne, aby sa karty, ktoré potrebujete pre centrálne valov. Pomocou tohto jednoduchého šperku budete tráviť dlhý čas zábavné, pre tie časy, kedy neviete presne to, čo robiť.

Legrační Solitér Hrať ►

Legrační solitér

5
5 z 10 - 1304 hlasov
Odohrané
19985
krát

Užite si hrať soliter. Pre to, kliknite a pretiahnite karty, ktoré chcete premiestniť.