Hry Zdarma

Doktor chobotnice v meste

Hry Spiderman

Doktor chobotnice v meste

Doktor chobotnice v meste Hodnotenie: 7/10

Doktor chobotnice v meste Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomocou kurzorových klávesov sa presuňte Doktor chobotnice budovami v meste, s medzerník môžete využiť ich chápadlá na útok a zničenie budov, ktoré vidíte. Musíte zničiť všetky budovy na obrazovke tak môžete prejsť k ďalšej fáze, ale všimli, že zakaždým, keď sa stáva zložitejší, pretože sa objaví ďalšie policajné vozy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 243918 krát on-line. Poradie 33 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 17356 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 243918 krát
Doktor chobotnice v meste

Hra Doktor chobotnice, ničia mestá, hra nepriateľom Spiderman,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Doktor chobotnice v meste pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Spiderman flash hra s názvom Doktor chobotnice v meste. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Doktor chobotnice v meste , a to sa týka Spiderman. Naša nová hra Doktor chobotnice v meste je jedna z najlepších hier Spiderman nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Doktor chobotnice v meste, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Doktor chobotnice v meste
SPÄŤ

Spiderman Najhranejšie hry

Spiderman vs Venom Hrať ►

Spiderman vs Venom

6
6 z 10 - 127012 hlasov
Odohrané
1992274
krát

Čo chcete hrať Spiderman? V tejto hre si môžete vybrať, či chcete byť Spiderman alebo akýkoľvek iný hrdina v boji na život a na smrť v troch rozmeroch. Tie sa musia zúčastniť boja medzi dvoma superhrdinami, pomocou klávesnice kopať kopať, dierovanie, skákať alebo hádzať energetické gule. Tie majú rôzne schopnosti, ktoré môžete použiť k boju. Musíte poraziť svojho súpera. Môžete si vybrať znak, kto ...

Spiderman proti silám zla Hrať ►

Spiderman proti silám zla

4
4 z 10 - 23728 hlasov
Odohrané
283739
krát

Evil prevzalo mesto New York. Musíte whip uliciach čisté!. Pomocou kurzorových klávesov sa pohybovať na obrazovke a medzerník na zábery pavučina.

Spiderman 2: Web slov Hrať ►

Spiderman 2: Web slov

6
6 z 10 - 15480 hlasov
Odohrané
239020
krát

Pravopisu slov a stúpanie budov pomoci Spiderman udržať mesto zabezpečte od Doc Ock!. Vaším cieľom je vopred Spiderman prostredníctvom každej úrovni pravopisu slová. V závislosti na herný systém, čo je úroveň, keď je ukončená Spiderman dosiahne vrchol budovy alebo absolvoval vedúci na hlavu konfrontáciu s Doc ock.