Hry Zdarma

Stráženie

Hrať stráženie hry

Stráženie Hry

Stráženie hry, takže môžete baviť každý deň na našich webových stránkach, bez nutnosti inštalácie alebo sťahovania niečo. Váš on-line rekreačné a zábavné oblasť.

Stráženie hry zdarma

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Odporúčaná stráženie hra

Vyzdvihnúť Dieťa Veci

 vyzdvihnúť dieťa veci hra Hrať ►

V tejto on-line hre budete robiť stráženie detí práce. Zbierať čo to je, že dieťa chce, a tiež získať späť do detskej izby skôr, než vyprší časovač. Objekty, ktoré dieťa chce sa šíri po celej miestnosti, a vy budete musieť zbierať skôr, než vyprší časovač, bez psa d ... Prečítajte si viac

Stráženie hry zadarmo hrať zadarmo v slovenčine a stráženie bez flash hry hrať s najnovšími hrami každý deň

Stráženie online hry

Novinky v stráženie

Stráženie

Zahrajte si zadarmo online hry v slovenčine. Hry opatrovateľka a opatrovateľka, slúžiť, prebaľovanie, čo kúpeľňu a všetky starostlivosti, ktoré novorodenec potrebuje dieťa. zdravotná sestra hry. Dojčiace hry. Hry pre starostlivosť o dojčatá. Stráženie detí hry. Stráženie detí hry pre dievčatá. Získajte starostlivosti o dieťa, alebo dieťa, ako zarobiť peniaze. Rob, ako dievčatá, ktoré majú starostlivosť o deti susedov a tým zarábať peniaze. Veľmi časté činnosť medzi susedmi, v ktorom skoršia dcéry starostlivosti o deti okolia a priateľov rodiny. Pokiaľ máte radi deti, sú tieto hry stráženie detí naučiť sa starať sa o deti, slúžiť im a udržať je v bezpečí a kŕmil. Starostlivosť o dieťa simulátor, ako profesionálny pestúnky, ktorí sa starajú a chránia malé domy. Domácej opatrovateľky detí hry. Hry škôlky, v ktorej budete musieť byť v starostlivosti o deti zákazníkov. Domácich pracovníkov. Stráženie detí je prax dočasne starostlivosti o dieťa. Stráženie detí je bežne vykonáva ako prácu teenagerov pre extra peniaze.

stráženie Hry zdarma, ktoré sú naozaj na smiech hrať zadarmo stráženie flash hry zadarmo. Táto kategória sa vzťahuje na hry pre starostlivosť o dojčatá ako profesionálny pestúnky. stráženie detí hry, deti susedov a priateľov. domácej opatrovateľky detí hry. hry materskej školy, kde sa deti starajú o zákazníkov. naučte sa, ako zmeniť plienky, kŕmiť, keď dieťa volá, alebo aby bol šťastný. musíte si vedomí bábätka na uspokojenie svojich potrieb. Žena, ktorá robí túto prácu na plný úväzok, často nazvaný nana. zavolal na stráženie občas opatrovateľa detí. pomocnice v domácnosti. jedna činnosť, ktorá veľa dievčat robiť celej jeho mladistvom veku a umožňuje im dozvedieť sa o starostlivosti o deti a majú svoje prvé skúsenosti. typ práce pre opatrovateľky tiež sa líši od sledovania spiaceho dieťaťa, prebaľovanie, hranie hier, príprava jedla, k výučbe dieťa čítať alebo dokonca riadenie (v prípade, že vek je vpravo), v závislosti na dohode medzi rodičmi a pestúnku.. Nájdete tu stráženie hry zadarmo hrať v slovenčine, bez toho aby museli inštalovať alebo sťahovať niečo na počítači, naše obsah sú 100% spoľahlivé. Nové stráženie hry, ktoré sú aktualizované každý deň a tie najlepšie hry pre deti. stráženie daily zadarmo hry a videohry, ktoré môžete použiť z vášho počítača a zdieľať ich so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter alebo Google Plus.