Hry Zdarma

Sudoku Dávka

Hry sudoku

Sudoku dávka

Sudoku Dávka Hodnotenie: 3/10

Sudoku dávka hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zahrajte si na dokončenie sudoku. Ak chcete dokončiť sudoku, čísla kliknúť a pretiahnuť na miesto, si myslíte, že je číslo v mriežke. Cieľom tejto logickej hry je vyplniť deviatku deviatich buniek rastra (osemdesiat-jedno boxy). Na druhej strane je rozdelený na tri časti troma sietí. Musíš dokončiť s číslami jedna až deväť na základe niektorých čísel a usporiadané v niektorých bunkách. Čísla sa nesmú opakovať v riadkoch, stĺpcoch a mriežky, sa zobrazí len raz. Inteligencia a logická hra, ktorá má milióny nasledovníkov na svete. Vyriešiť tento problém čo najskôr.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14502 krát on-line. Poradie 1491 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 1010 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14502 krát
Sudoku Dávka

Logika a čísla hra, v ktorej budete musieť použiť čísla od 1 do 9, aby vyplnil celú sieť. Kompletné on-line sudoku a vyhrá. Musieť použiť všetky čísla v každej z deviatich segmenty displeja. Nemôžete opakovať čísla, ani v rovnakom riadku, a to buď horizontálne alebo vertikálne. Použite pravý stĺpec, aby si každé číslo a pretiahnite ju na miesto, si myslíte, že to zaberá v hre. Musíte dokončiť celú obrazovku vyhrať hru. Môžete merať čas, ktorý potrebujete pre každú položku a pokúsiť sa to urobiť rýchlejšie, nabudúce.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Sudoku Dávka pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Sudoku flash hra s názvom Sudoku Dávka. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Sudoku Dávka , a to sa týka Sudoku. Naša nová hra Sudoku Dávka je jedna z najlepších hier Sudoku nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Sudoku Dávka, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Sudoku Dávka
SPÄŤ

Sudoku najhranejšie hry

Suduko v diagonálnom Hrať ►

Suduko v diagonálnom

4
4 z 10 - 7470 hlasov
Odohrané
78944
krát

Vyplňte vo štvorci s 1 až 9 podľa nasledujúceho pravidla: 1. Čísel v každom riadku alebo stĺpci alebo diagonále nesmie opakovať 2. Čísla v jednotlivých 3x3 group (obklopené hustou riadkov) sa nesmie opakovať

Úrovne Sudoku Hrať ►

Úrovne sudoku

6
6 z 10 - 6960 hlasov
Odohrané
35386
krát

A sudoku s obtiažnosťou, od veľmi jednoduché naučiť sa hrať hru inteligentne, na ťažšie, len tak pre odborníkov.

Asha Sudoku Hrať ►

Asha sudoku

4
4 z 10 - 1962 hlasov
Odohrané
18814
krát

Vyplňte v puzzle tak, aby všetky série, stĺpce a 3x3 pole obsahuje čísla od 1 do 9. Je to veľmi jednoduché hry, ale to nie je tak jednoduché, ako sa zdá byť!