Hry Zdarma

šperky Tetris

Hry tetris

šperky tetris

šperky Tetris Hodnotenie: 4/10

šperky tetris hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tetris s twist! Zápas sa klenoty do blokov tak, aby sa vytvorili skupiny 3 alebo viac rovnakej farby, aby mohli zmiznúť a jasnú hru priestoru! Návod: použite ľavej a pravej šípky umiestniť bloky a šípka hore otočení kľúčom k nim.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 96359 krát on-line. Poradie 123 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 5642 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 96359 krát
šperky Tetris

Tetris, šperkov, farieb, klasické, pôvodné,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom šperky Tetris pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Tetris flash hra s názvom šperky Tetris. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra šperky Tetris , a to sa týka Tetris. Naša nová hra šperky Tetris je jedna z najlepších hier Tetris nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom šperky Tetris, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

šperky Tetris
SPÄŤ

Tetris najhranejšie hry

Tetriz Hrať ►

Tetriz

6
6 z 10 - 7682 hlasov
Odohrané
78406
krát

Klasický Tetris v jednoduchšom prevedení. Cieľom hry je manipulovať s tvarmi, pohyblivé čipy a otáčanie pomocou klávesov so šípkami. Cieľom hry je vytvoriť vodorovnú čiaru bez medzier. Po dokončení vodorovná čiara, čiara zmizne a všetky kusy, ktoré sú vyššie uvedené pozíciu nadol, uvoľní priestor hru a preto je jednoduchšie umiestniť nové kúsky. Kusy sú sústavne klesá zrýchľuje už ste hrali. Hra konč ...

Startris Hrať ►

Startris

4
4 z 10 - 2258 hlasov
Odohrané
38150
krát

Startris je unikátny variant najviac zo všetkých Klasické puzzle hry. Cieľom je otočiť a umiestniť padajúce kamene, aby úplné riadkov jasné ho a zabrániť tomu, aby sa hra pole vyplní hore. Vytvoríte-li riadok, ktorý obsahuje tieto hviezdy budú zhromažďované. Otočiť a miesto bloky vytvoriť kompletné riadky, ktoré sa zbaví preč. Zhromaždiť dostatok hviezd pred čas beží do zálohy na ďalšiu úroveň. Hra sa h ...

Farba Tetris Hrať ►

Farba tetris

5
5 z 10 - 3610 hlasov
Odohrané
27118
krát

Prerábky klasickej hry Tetris vykonávané utiekli televízie Musíte použiť: šípka vľavo presunúť bloky vľavo, šípka vpravo presunúť bloky doprava, šípku hore otáčať padajúce bloky a šípku nadol, aby sa bloky padajú rýchlejšie a P kľúč k zamysleniu.