Hry Zdarma

Bush v Iraku

Hry vojna

Bush v iraku

Bush v Iraku Hodnotenie: 6/10

Bush v iraku hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomáha prezident George Bush, aby čo najviac výhod z Iraku, aby sa zabránilo spoločnú chybu začatia podvodné vojny pod falošnými zámienkami. Pomocou klávesov so šípkami pohybovať a MEDZERNÍK k útoku. Za bonus dobu, po ktorú musí zničiť mapa Iraku visel pred čas vypršal. Skákať a hit ako Piñata všetky časy, aby sa čo najviac úžitku. Neužívajte kosti a lebky, len poznámky a zlato.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 12120 krát on-line. Poradie 1897 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 252 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 12120 krát
Bush v Iraku

Vojnová hra, v ktorej prezident Spojených štátov George W. Bush napadol Irak pre všetky ekonomické prínosná, ako je to možné. Musíte skákať zraziť Piñata v tvare mapy Iraku, krajiny, ktoré majú byť napadnutý. Musíte skákať a búchanie na dávky spadnúť na zem. Musíte pozbierať všetky zlaté mince a bankovky, ktoré spadajú. Žiadne kosti a lebky chytiť, pretože to odvádza body a výhody. Hra sa veľa irónie a srandy.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bush v Iraku pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Vojna flash hra s názvom Bush v Iraku. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bush v Iraku , a to sa týka Vojna. Naša nová hra Bush v Iraku je jedna z najlepších hier Vojna nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bush v Iraku, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bush v Iraku
SPÄŤ

Vojna najhranejšie hry

Vojna Medzi Vojakmi a Policajtmi Hrať ►

Vojna medzi vojakmi a policajtmi

4
4 z 10 - 2208 hlasov
Odohrané
38258
krát

V tejto vojne hre, ste jeden z policajt z policajná hliadka, ktorá má zabiť vojakov, ktorí predstierajú, že inváziu do krajiny. Pri pohybe myšou ísť meniace sa ciele, ste pulz ľavým tlačidlom myši strieľať a vy pomocou klávesov so šípkami premiestniť.

Streľba Vojaci Hrať ►

Streľba vojaci

6
6 z 10 - 2532 hlasov
Odohrané
29808
krát

V tejto hre musíte zničiť vojakov, pretože chcú zničiť veža, ktorá sa musí brániť. Pre to, môžete použiť šípky na priamu cestu kopije a medzerníka strieľať.

Strieľať Vojaci Hrať ►

Strieľať vojaci

4
4 z 10 - 1782 hlasov
Odohrané
25662
krát

V tejto hre musíte strieľať kolonizátorov, pretože prišiel dobyť krásny ostrov. Pre to, kliknete šípkami alebo písmen WASD premiestniť a kliknete ľavým tlačidlom myši strieľať.