Hry Zdarma

vrtuľník letu

Hry vrtuľníky

Vrtuľník letu

Vrtuľník letu Hodnotenie: 5/10

Vrtuľník letu hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cieľom tejto hry je dostať vrtuľník na dosiahnutie svojho cieľa, aby sa zabránilo veľké žlté vtáky. Chcete letieť vrtuľník použitia hore a dole šípkami.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17219 krát on-line. Poradie 1063 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 1420 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17219 krát
vrtuľník letu

vrtuľníku, vtáky, cieľ letu,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom vrtuľník letu pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Vrtuľníky flash hra s názvom vrtuľník letu. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra vrtuľník letu , a to sa týka Vrtuľníky. Naša nová hra vrtuľník letu je jedna z najlepších hier Vrtuľníky nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom vrtuľník letu, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

vrtuľník letu
SPÄŤ

Vrtuľníky najhranejšie hry

bojový vrtuľník vrtuľník Hrať ►

Bojový vrtuľník vrtuľník

5
5 z 10 - 10092 hlasov
Odohrané
90105
krát

Vrtuľník letecký simulátor. Musíte lietať nad nepriateľským územím v bojové krížnik. Inštrukcie: Pomocou myši sa vyhnúť lietadla, pretože ak sa dostanete hit stratíte hru. To je jedna z najlepších hier vyhýbanie, kde musíte vyhnúť lietadla s vrtuľníkom, kým môžete. Nemôže strieľať, hra je pilotovať vrtuľník hra uhýbať nepriateľov. Budete zarábať viac bodov v závislosti na dobe, kedy ste na zavesenie be ...

Vyslobodzovanie Osôb Hrať ►

Vyslobodzovanie osôb

6
6 z 10 - 5412 hlasov
Odohrané
68322
krát

V tejto hre musíte zachrániť štyri osoby a dopraviť ich do vrtuľníku. Môžete použiť klávesy so šípkami alebo písmenami W (až) (vľavo), S (až dole) a D (doprava), premiestniť vrtuľník a vy pulz medzerníka na záchranu osôb, ste pulz písmeno P na pozastaviť hru a list X otočiť vrtuľník zľava doprava.

Lietanie vo vrtuľníku Hrať ►

Lietanie vo vrtuľníku

6
6 z 10 - 5814 hlasov
Odohrané
63897
krát

Lietanie vo vrtuľníku je jednoduchý návyková hra asi vrtuľník, ktorý má zostať vo vzduchu a na cestovné vzdialenosti rovnako ako možné inštrukcie: Stlačením tlačidla myši lietať a nie stlačte tlačidlo myši do zostupu. Chyť paliva, skúste to nie je to krach a cestovný vzdialenosti, rovnako ako je to možné.