Hry Zdarma

Zemepis

Hrať zemepis hry

Zemepis Hry

Zemepis hry, takže môžete baviť každý deň na našich webových stránkach, bez nutnosti inštalácie alebo sťahovania niečo. Váš on-line rekreačné a zábavné oblasť.

Zemepis hry zdarma

Príspevok!
Hlasovať!
Podiel!
Delicious
Odporúčaná zemepis hra

Hlavné Mestá na Svete

 hlavné mestá na svete hra Hrať ►

V tejto hre geografii, musíte odpovedať na otázky, ktoré počítač povie. Získate 75 bodov, ak hádať odpoveď, a stratíte 50 bodov, ak sa vám to nepodarí. Stratíte zápas, keď sa vám nepodarí 6 krát. Musíte kliknúť na odpoveď, že si myslíte, že je správna, s myšou. Táto hra je geografick ... Prečítajte si viac

Zemepis hry zadarmo hrať zadarmo v slovenčine a zemepis bez flash hry hrať s najnovšími hrami každý deň

Zemepis online hry

Novinky v zemepis

Zemepis

Zahrajte si zadarmo online hry v slovenčine. Hry sa učiť a študovať učiť zemepis, veda, ktorá študuje mapy. Hry pre výučbu zemepisu, prírodovedy zaoberajúce sa popisom alebo grafického znázornenia Zeme. Interaktívne hry zemepisné mapy. Fyzické mapy sa vykreslia rieky, jazerá, more a hory. Politické mapy vidieť hranice medzi jednotlivými krajinami alebo štátmi alebo regiónmi spoznať krajinu. Prečítajte si o veciach, ktoré sú v našom svete, a tam, kde sú. Vzdelávacie zdroje v španielskej geografia. Zemepis hry pre deti učiť sa lokalizovať krajiny na mape, kde sa kapitál, kde sú rieky, ako je tzv oceány a moria. Vzdelanie a zábava zároveň v tejto kolekcii. Pre milovníkov máp a zastúpenie vo svete. Naučiť sa vidieť svet. Hry sa učiť o krajinách sveta a krajiny vlajky.

zemepis Hry zdarma, ktoré sú naozaj na smiech hrať zadarmo zemepis flash hry zadarmo. Táto kategória sa vzťahuje na aktivity geografia, naučiť sa poznať svet a veci, ktoré sú v ňom. zemepisné hry lokalizovať mesta krajiny alebo metropolách. geografia sa delia do dvoch hlavných vetiev, menovite fyzická geografia a humánne geografia. veda, ktorá študuje reprezentáciu geografických rysov, prírodné prvky, ako sú hory, rieky, jazerá, more, oceány, pobrežia, atď, kde ľudia žijú, miest, regiónov, štátov, krajín a hranice reprezentácie. vzdelávacie zdroje pre deti uplatniť svoje vedomosti a to, čo sa učí v triede.. Nájdete tu zemepis hry zadarmo hrať v slovenčine, bez toho aby museli inštalovať alebo sťahovať niečo na počítači, naše obsah sú 100% spoľahlivé. Nové zemepis hry, ktoré sú aktualizované každý deň a tie najlepšie hry pre deti. zemepis daily zadarmo hry a videohry, ktoré môžete použiť z vášho počítača a zdieľať ich so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter alebo Google Plus.