Hry Zdarma

Hlavné Mestá na Svete

Hry zemepis

Hlavné mestá na svete

Hlavné Mestá na Svete Hodnotenie: 6/10

Hlavné mestá na svete hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre geografii, musíte odpovedať na otázky, ktoré počítač povie. Získate 75 bodov, ak hádať odpoveď, a stratíte 50 bodov, ak sa vám to nepodarí. Stratíte zápas, keď sa vám nepodarí 6 krát. Musíte kliknúť na odpoveď, že si myslíte, že je správna, s myšou. Táto hra je geografický verzia "Kto chce byť milionárom?".

Krát hral:

Táto hra sa hrá 134519 krát on-line. Poradie 75 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 9546 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 134519 krát
Hlavné Mestá na Svete

zemepis, otázky, milionár,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hlavné Mestá na Svete pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Zemepis flash hra s názvom Hlavné Mestá na Svete. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hlavné Mestá na Svete , a to sa týka Zemepis. Naša nová hra Hlavné Mestá na Svete je jedna z najlepších hier Zemepis nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hlavné Mestá na Svete, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hlavné Mestá na Svete
SPÄŤ

Zemepis najhranejšie hry

Znalosť geografia Hrať ►

Znalosť geografia

6
6 z 10 - 11424 hlasov
Odohrané
177138
krát

Viete, kde sú všetky krajiny na svete? A tak sa táto hra bude vedieť. Hra je rozdelená na dve časti: - Prax sa učiť - Súťaž pre hranie Môžete si vybrať, na kontinente, ktorý chcete prehrať, a v tomto kontinente, budete musieť nájsť vo všetkých krajinách, ktoré sú navrhované. Veľa šťastia

Nájsť mesto Hrať ►

Nájsť mesto

6
6 z 10 - 6372 hlasov
Odohrané
118495
krát

Koľko toho viete o svetovej geografia? V tejto zaujímavej hre môžete ukázať svoje schopnosti zemepisu. Budete musieť odpovedať na vyšetrenie do vopred úrovniach. Budete musieť nájsť mesto, ktoré hru vám. Londýn, Záhreb, alebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, ako blízko ste sa do mapy. Je to zábavná hra s veľa učiť zemepis.

georeferenčné hľadanie v Európe Hrať ►

Georeferenčné hľadanie v európe

5
5 z 10 - 7188 hlasov
Odohrané
95417
krát

Mohli by ste byť schopní nájsť všetky krajiny v Európe? Ak túto hru budete vedieť. Zobraziť vaše znalosti zemepisu a naučte sa, čo neviete. Veľmi vzdelávacie hru, takže si každý môže naučiť.