Hry Zdarma

Mesta v Spojených Štátoch

Hry zemepis

Mesta v spojených Štátoch

Mesta v Spojených Štátoch Hodnotenie: 6/10

Mesta v spojených Štátoch hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre geografii, budete musieť hľadať mesto USA, že počítač hovorí, že vám v americkej mapy. Pri pohybe myši posúvať po obrazovke a vy pulz ľavým tlačidlom myši označiť miesto, kde si myslíte, že mesto sa zistí, že počítač sa vás opýta. Niekoľko miest: New York, Chicago, Washington a Boston. Skóre je nepriamo úmerná vzdialenosti medzi skutočné miesto a bod mieste.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17700 krát on-line. Poradie 1026 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 450 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17700 krát
Mesta v Spojených Štátoch

zemepis, New York, Chicago,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Mesta v Spojených Štátoch pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Zemepis flash hra s názvom Mesta v Spojených Štátoch. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Mesta v Spojených Štátoch , a to sa týka Zemepis. Naša nová hra Mesta v Spojených Štátoch je jedna z najlepších hier Zemepis nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Mesta v Spojených Štátoch, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Mesta v Spojených Štátoch
SPÄŤ

Zemepis najhranejšie hry

Znalosť geografia Hrať ►

Znalosť geografia

6
6 z 10 - 11424 hlasov
Odohrané
177138
krát

Viete, kde sú všetky krajiny na svete? A tak sa táto hra bude vedieť. Hra je rozdelená na dve časti: - Prax sa učiť - Súťaž pre hranie Môžete si vybrať, na kontinente, ktorý chcete prehrať, a v tomto kontinente, budete musieť nájsť vo všetkých krajinách, ktoré sú navrhované. Veľa šťastia

Hlavné Mestá na Svete Hrať ►

Hlavné mestá na svete

6
6 z 10 - 9546 hlasov
Odohrané
134519
krát

V tejto hre geografii, musíte odpovedať na otázky, ktoré počítač povie. Získate 75 bodov, ak hádať odpoveď, a stratíte 50 bodov, ak sa vám to nepodarí. Stratíte zápas, keď sa vám nepodarí 6 krát. Musíte kliknúť na odpoveď, že si myslíte, že je správna, s myšou. Táto hra je geografický verzia \"Kto chce byť milionárom?\".

Nájsť mesto Hrať ►

Nájsť mesto

6
6 z 10 - 6372 hlasov
Odohrané
118495
krát

Koľko toho viete o svetovej geografia? V tejto zaujímavej hre môžete ukázať svoje schopnosti zemepisu. Budete musieť odpovedať na vyšetrenie do vopred úrovniach. Budete musieť nájsť mesto, ktoré hru vám. Londýn, Záhreb, alebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, ako blízko ste sa do mapy. Je to zábavná hra s veľa učiť zemepis.