Hry Zdarma

Nájsť mesto

Hry zemepis

Nájsť mesto

Nájsť mesto Hodnotenie: 6/10

Nájsť mesto hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Koľko toho viete o svetovej geografia? V tejto zaujímavej hre môžete ukázať svoje schopnosti zemepisu. Budete musieť odpovedať na vyšetrenie do vopred úrovniach. Budete musieť nájsť mesto, ktoré hru vám. Londýn, Záhreb, alebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, ako blízko ste sa do mapy. Je to zábavná hra s veľa učiť zemepis.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 123103 krát on-line. Poradie 91 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 6384 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 123103 krát
Nájsť mesto

lokalita, mesto, globálny geografia sveta geografia, nájsť Mestá, nájsť mestá,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájsť mesto pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Zemepis flash hra s názvom Nájsť mesto. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájsť mesto , a to sa týka Zemepis. Naša nová hra Nájsť mesto je jedna z najlepších hier Zemepis nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájsť mesto, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájsť mesto
SPÄŤ

Zemepis najhranejšie hry

Znalosť geografia Hrať ►

Znalosť geografia

6
6 z 10 - 11434 hlasov
Odohrané
179473
krát

Viete, kde sú všetky krajiny na svete? A tak sa táto hra bude vedieť. Hra je rozdelená na dve časti: - Prax sa učiť - Súťaž pre hranie Môžete si vybrať, na kontinente, ktorý chcete prehrať, a v tomto kontinente, budete musieť nájsť vo všetkých krajinách, ktoré sú navrhované. Veľa šťastia

Hlavné Mestá na Svete Hrať ►

Hlavné mestá na svete

6
6 z 10 - 9556 hlasov
Odohrané
137215
krát

V tejto hre geografii, musíte odpovedať na otázky, ktoré počítač povie. Získate 75 bodov, ak hádať odpoveď, a stratíte 50 bodov, ak sa vám to nepodarí. Stratíte zápas, keď sa vám nepodarí 6 krát. Musíte kliknúť na odpoveď, že si myslíte, že je správna, s myšou. Táto hra je geografický verzia \"Kto chce byť milionárom?\".

georeferenčné hľadanie v Európe Hrať ►

Georeferenčné hľadanie v európe

5
5 z 10 - 7190 hlasov
Odohrané
97845
krát

Mohli by ste byť schopní nájsť všetky krajiny v Európe? Ak túto hru budete vedieť. Zobraziť vaše znalosti zemepisu a naučte sa, čo neviete. Veľmi vzdelávacie hru, takže si každý môže naučiť.