Hry Zdarma

Svetová Mesta

Hry zemepis

Svetová mesta

Svetová Mesta Hodnotenie: 6/10

Svetová mesta hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre geografii, musíte nájsť mesto, ktoré počítač hovorí, že pre vás v mape sveta počas jednej minúty. Môžete kliknúť ľavým tlačidlom myši na miesto, kde si myslíte, že mesto sa zistí, že počítač povie. Vaše skóre bude väčšie či menšie, podľa vášho prístupu, ktorý hovorí, že počítač na vás.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 42059 krát on-line. Poradie 382 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1512 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 42059 krát
Svetová Mesta

zemepis, mapa sveta, mesto,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Svetová Mesta pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Zemepis flash hra s názvom Svetová Mesta. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Svetová Mesta , a to sa týka Zemepis. Naša nová hra Svetová Mesta je jedna z najlepších hier Zemepis nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Svetová Mesta, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Svetová Mesta
SPÄŤ

Zemepis najhranejšie hry

Znalosť geografia Hrať ►

Znalosť geografia

6
6 z 10 - 11424 hlasov
Odohrané
177138
krát

Viete, kde sú všetky krajiny na svete? A tak sa táto hra bude vedieť. Hra je rozdelená na dve časti: - Prax sa učiť - Súťaž pre hranie Môžete si vybrať, na kontinente, ktorý chcete prehrať, a v tomto kontinente, budete musieť nájsť vo všetkých krajinách, ktoré sú navrhované. Veľa šťastia

Hlavné Mestá na Svete Hrať ►

Hlavné mestá na svete

6
6 z 10 - 9546 hlasov
Odohrané
134519
krát

V tejto hre geografii, musíte odpovedať na otázky, ktoré počítač povie. Získate 75 bodov, ak hádať odpoveď, a stratíte 50 bodov, ak sa vám to nepodarí. Stratíte zápas, keď sa vám nepodarí 6 krát. Musíte kliknúť na odpoveď, že si myslíte, že je správna, s myšou. Táto hra je geografický verzia \"Kto chce byť milionárom?\".

Nájsť mesto Hrať ►

Nájsť mesto

6
6 z 10 - 6372 hlasov
Odohrané
118495
krát

Koľko toho viete o svetovej geografia? V tejto zaujímavej hre môžete ukázať svoje schopnosti zemepisu. Budete musieť odpovedať na vyšetrenie do vopred úrovniach. Budete musieť nájsť mesto, ktoré hru vám. Londýn, Záhreb, alebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, ako blízko ste sa do mapy. Je to zábavná hra s veľa učiť zemepis.